Přejít na výpis diskuzí

Akon

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • =o)

    nejlepšejšejšejšejšejšejší
  • akon

    Vše nej.
    Musim říct že smekám AKON je fakt třída je hezkej žádný prusery a naavíc úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • ashleynka0012

    ...

    Všechno njelpší...máš cool písničky..NaNaNa,sorry blame it on me...prostě mazec zpěvák...
  • !FREEDOM!
  • Bomba

    Seš fakt skvělej kluk ale jsi lepší než já tak čauky bajky. *3* *3*
  • Akon je zabiják má pěkný skladby jeto můj nej zpěvák poslouchám jen jeho lowujůtě akone :) *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Akon je nadhernej sexy nigga kerej ma hlas andela a tvar boha je proste uchvatnej a porat na nej myslim musim poslouchat jeho pisnicky tak strasne ho miluju udelala bych pro nej vsechno na svete je to pro mne buh *14* *14* *14* *14*
  • Zpívá ještě Akon nebo ne protože nový písně nevidím :(
    • Ano zpívá má ted samí nový písničky *4*
  • akoon!

    libi se mi moc jeho hlas, urcite se mi libi milionkrat vic nez napr.eminem,snoop dogg,50 cent! nektere pisne se mi nekdy nelibi ale jen nekdy! prosim vas abyste mi za muj nazor vulgarne nenadavali! tak ahooooooooooooooooj
    • Re: akoon!

      je to tvuj nazor a každy ho musi respektovat....i když se to nekomu nelibi!!
      podivej se me se taky treba strasne libi jak spiva hilary duff a hodne lidi chodi a jenom na ni nadava a co ??niko neřika že musim reagovat i když me to treba mrzi ale co??je to jejich nazor a ten ja respektuji pokut chci aby nekdo respektoval me musim respekovat ja jeho...
      • Re: Re: akoon!

        souhlasim..
  • akon

    *14* je plostě boží ..má krásnej hlas...a je sexy..uau k sežrání *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit