Přejít na výpis diskuzí

Akon

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Enrique<3

    Akon je super ae nejlepší je Enrique!! *14* *14*
  • Akon zpívá a rappuje hodně dobře je skvělej hlavně smack that *1* *1*
    • Re:

      To jo je fakt hustej!!! *14* *4* *5*
  • Akon

    Akon is the best.Nejvic se mi libi smack that.I love you *14* *14* *4*
  • dobry

    Akon ma fakt uzasny pisnicky..nejlepsi!!! *14*
  • Akon-hardcore

    hele lidi kdo byl na Akonovi v praze na koncerte tak to bylo uzasny co tam predvadel fakt myslim ze by sem vam to fakt libilo na 100% *1* *15*
    • akon-rico

      Re: Akon-hardcore

      JASNE JA tam byl hned uprostred a podal mi ruku je to proste borec a hlavne poradney negdr tak jako ja akon je ZSE SENEGALU a ja jsem szs ANGOLY ale co uz proste AFRIKA FOREVER ne??? *14* *3*

      http://www.youtube.com/watch?v=YYGhK-u8ebE&feature=related
      • akon-rico

        Re: Re: Akon-hardcore

        ale rapomelel sem dodat ze ne uprostred jako stani ale upe ve predu takze sem si to uziyl upe maxxxxx preste jak to pisete na 100%a yesli bude akon zase w Praze tak doufam ze pojedete a uvidime se tam kdo se teda szs kym pozna ze!:Dale tak to ye yeste daleko ale ya douffam ze ne!!!!peace Rico
    • Re: Akon-hardcore

      kdybys nahodou mnel tak mi to muzes poslat na e-mail:Z.Hermann@seznam.cz byla bych moc rada
    • Re: Akon-hardcore

      cau to mas pravdu ze by se nam to libilo nemas nahodou nejake video nebo nejake fotky z toho koncertu?? *5*
  • prague 2008

    Aaano..bylo to super!!
  • love me

    I love AKON *14* *14* *14*
  • :)

    AKON to je borec *3* AKON je proste frajer a kdo rika ze ne tak nevi co mluvi.. AKON is the best.. 4ever *14*
  • Datum narození

    Akon je fakt super, o tom se nedá pochybovat. Jen pochybuji o datumu jeho narození . Podle jiných zdrojů a oficiální webové stránky se narodil 16.4.1973 a ne 14.10.1981.
    • amerika

      Re: Datum narození

      Akon je hned po Enrískovi nej *14* *14* *1* Má cool hlas a je hezounkej *15* *14*
    • Re: Datum narození

      Kdy se narodil Akon...?? tady je napsaný: 14.10.1981, ale na netu sem četla, že se narodil 30.4.1973...?? Myslíte si, že by mu bylo teprve 27..?? Já si spíš myslím, že 36...!!! *7* *7*
  • NEEEEJ

    akon je fakt supeeeeer;-) nejlepsi je right now na na na...tu uplne zeruuuuu.... *14*
    • Re: NEEEEJ

      aha,tak už to někdo napsal za mě *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit