Přejít na výpis diskuzí

Akon

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si, že je dobrej rapper !!! A nikdo z vás ho nezná líp než JÁ !!!! :D S tím se smiřte !!! Tak si nehrajte na přiblblý hádky jestli je nebo není hezkej !!! Přiznejte si i kdyby se vám nelíbil tak je hezčí než vy !!! :D ... on nechce namyšlené fanynky a fanoušky jako jste vy ( myslíte si jací jste a přitom ... neumíte nic jiného než dávat komenty k tomu jestli je nebo není hezkej ( lepší je nadávat žádné komenty alespoň nebudete tak trapný jako jste teď )!!! Až se někdo z vás s ním potká jako já nedávno tak sem napište ... alespoň by to nebylo : frajer co k nemu dodat,,ale jako heskej neni to teda ne ... napsala nějaká kr*** pod jménem : You got it .. a to tam ještě napíše heSkej *16* místo heZkej nebo heZký !!!! Jste trapní a nic v životě nedokážete !!!!!! Až budete mít vysokou školu barák s pozemkem a budete tak známý jako já tak pak si můžete dovolit napsat něco takový ho .. a né si vydělat na jeho jméně pod jobem ( prací ): Mám k němu pár článku, jestli máte zájem můžu prodat ... nebo něco takovýho jsem tu někde četl(a) vaše inteligence se fkat snižuje čím dál tím rychleji a jste čím dál tím víc líní pracovat místo toho raději prodáváte články pod jeho jmnénem aby jste si vydělali !!!! *13* Píšu to tady proto aby jste se nad svým životem zamysleli a nedělali hlouposti začali se učit aby z vás něco bylo a měli pozemky a všechno co k takovému vystudovanému ( hodnému, nesobeckému )člověku patří !!! A místo toho jste *12* *12* *12* *12* *12* !!! Já Vás nechci více řešit vím, že se mám líp než kdokli jiný a proto Vás neřeším ;)
    • Souhlásim stebou ale že ho znáš líb než my? ty se sním snad znáš osobně nee zak co to tady meleš?
  • Akon!!!!!!!!!

    Akon je fakt super nejlepsi je jeho song dont matter *5*
    • Re: Akon!!!!!!!!!

      nn nejlepší je sorry,blame it on me ale don´t matter je taky good *14* ♥♥♥♥♥♥
  • Akon

    Akon je strašně KRÁÁÁSNEJ!!! A nejlepší písnička je Smack that a Lonely!!! I ♥ Akon!!! *14* *14* *14*
    • Re: Akon

      Akon je super zpevak a na neho fakt 50Cent nema...je proste nej neger na svete a to sem jich uz potkala hafo..jo a ty datumi mi taky nesedí *15* *1*
  • AKON

    On ten nejlepší!!! *14* Miluju ho!!! *14* Nádherenj, nádherný songy!! *14*
  • akon

    Akon je vážně skvělej charakter,dokonalej hlas a krásnej člověk...má uznání, umí....jeho písničky se dají krásně poslouchat a neohrajou se.....Já osobně ho mám jednoho z mnoha mích oblíbených zpěváku nejraději....Vážně skvělej *3* *1* *4* *15* *8* *14* *3* *13* *9* *14* *14* *14* *14*
    • Má slova :))) Poslouchám ho už pár let a je můj nejoblíbenější :)))
    • Re: akon

      Jo máš pravdu přesně moje slova, ať si každej říká co chce... nikdo z nich Akonovi nesahá ani po kotníky !!
  • RE:HIP HOP drž hudu seš jenom blbej debl co nosí plínky tak nezáviď
    jinak akon je boží
  • Akon

    Jo Akon je nejlepší a je krásnej. Nej písnička je Don´t matter *14* *14* I Love AKon
  • frostyy

    Akon

    Akon is Best a hlavne song Just Dance co zpiva s Lady Gaga.Ale ta ci tak sou oba bozi,ale kazdej song je dobrej jako treba Rush Akon ft. Kardinal,Soryy,Blame it on me,Be with you a ta me dostane upe nejvic,Beatiful atd........
    Ale je good ze komentare tu pisou same baby xD
    • Re: Akon

      akon je frajer milan bubnar usti nad labem
    • Re: Akon

      nejlepší je to-na na na na na na
  • werullinkaa

    werullinkaa

    Akon....Bůh dal mu nejkrásnější hlas.Hlavně když slyšim písničky od T-paina,tak musí mít hlas elektrizovanej pomocí něčeho jinýho....ale AKON.... *3*
    • ing.wewunka.smut.na

      Re: werullinkaa

      sice tě neznám..ale v tomhle se shodnem..:-)...
  • werullinkaa

    werullinkaa

    Musím se zeptat...nevím jak se tady dají dát mp3 do složky....nejde mi to a ráda bych sem pár mp3 dala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit