Přejít na výpis diskuzí

Albert Černý

OSOBNOST 2.12.2010 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • net worth(čisté jmění):60 dolarů.

  • Honza Bendig také hlásal že je hetero dokud nezjistil že je už na čase jit s pravdou ven . Někdy v tomto oboru je lepší říkat co ostatní chtějí slyšet
  • CHARLIE STRAIGHT a LAKE MALAWI na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/60-Charlie%20Straight
  • Albert je náhodou ten nejhezčí,nejchytřejší...kluk kterého znám *14* .Je velmi chytrý a rozhodně má vysoké IQ a ten kdo si myslí,že má nízké IQ tak jde vidět,že ho vůbec nezná a že je blbej!!!!Bertík je nádherný *14* *14* *14* !!!Albert je ten nejlepší zpěvák a má tu nejlepší kapelu na celém světě.Znám ho už nějaký pátek,a vím ,že je fakt chytrý a mluví jak angličan *3* .
  • Nevím, jestli je častým návštěvníkem, ale je pravda, že v gay baru už párkrát byl. Sám mně to říkal. :D
  • No, ono člověka dost znervózní, když se ho reportér vyptává na otázky, na které nechce odpovídat. Ale chápu, myslím, že jsme viděli stejný rozhovor...
  • Dneska jsem viděl jeho rozhovor, neznám toho kluka ani jeho kapely ,ale stačilo mi co jsem od něj slyšel. Je to podle mě idiot, co si do huby nevidí.... nereagoval bych,nevidět rozhovor s G.Wolfovou.... divím se, že tohle individuum minimálního IQ má vůbec nějakou popularitu. Jen dement, dement,dement může na kamemeru povědět,to co předvedl tenhle "Albert" ...
  • Zlato, neřekl, že se chce oženit s fanynkou.
    Albert chodí s nádhernou českou modelkou, která fotí pro jednu Londýnskou společnost a nejsem si úplně jistá, zda někdy byla fanynkou Charlie Straight, ale nechci ti brát iluze. :)
  • Ziall
    Jaká škoda, že se rozpadli :( *13* *9* *13* *13*
  • Bertík je sladkej *14* *14* *14*
  • @LOL chapem, ze vacsina hetero nevie rozoznat gaya, ale si dost Naivna. Ked som bol mladsi, tak som si tiez predstavoval, ako budem mat zenu a deti. Bol som presvedceny, ze som hetero, no po case som zistil opak. (ozaj, ano bolo to v vsechnoparty)
  • Tak jsme se zasmáli. Blbečku, už nevíš co by sis vymyslel?
  • Ale pi*u! ty jsi gay! :*
  • pata1618
    :D:D:D:D
  • Víš drahoušku, nechci být nepříjemná, ale ty si neviděl všechnopárty (nebo co to bylo)?? Uváděl tam, že by se chtěl oženit s nějakou FANYNKOU a mít s ní alespoň 5 dětí..takže předpokládám, že dokážeš rozluštit jakého rodu je ''fanynka'', no nevím, ale řekla bych, že ŽENSKÉHO :-) (a asi to nebylo všechnopárty, ale něco podobnýho)
  • U nas ve meste budou vystupovat na mestskych slavnostech. Ja se strasne tesim Miluju Charlie Straight *14*
  • A koho to zajímá? :-)
  • Jsi blbec!Je to normání talentovaný kluk který si na nic nehraje narozdíl od většiny...
  • Táhni někam, ty si taky asi gay prosimtě.. -_- *16* Ani nevíš, co píšeš..
  • bertík je hlavně gay muj kámoš děla v gay baru v praze a on je častým navštevníkem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit