Přejít na výpis diskuzí

Albert Černý

OSOBNOST 2.12.2010 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eurovize

    ......a pak, že nemáme nikoho, kdo by se hodil do Eurovize. Je to ostuda pro ČR, protože taková hvězda, jako je Albert Černý by určitě patřila mezi favority!!!!!!
    • Co by dělali v takové trapné soutěži?
  • Bert

    strašně sympatickej, sršící pozitivní energií, čistej a upřímněj, s krásnym hlasem, neuvěřitelnou angličtinou a talentem!!
    Ch. S. jsou zjevení na český scéně :) miluju na nich to, že si na nic nehrajou a nevědí, co je to přetvářka, což se tak často mezi muzikantama nevidí :)
    Bert, go go go! ;D
  • Albert je skvělej .... nejen ,že má krasnej hlas, je talentovanej a peknej ,ale určite i chytrej a milej :)
    • jj je:o) můžu potvrdit z osobních ,,zkušeností''
  • ♥ ♥ ♥ Albert je prostě dokonalý!!! ♥ ♥ ♥
  • pupinda

    Super !

    Úžasná kapela ! V Česku nemá obdoby !
  • Bertík je božííí :)
  • *14* *14* *14* Bertík je nejlepší *14* *14* *14*
  • Nikdy by mě nenapadlo si pustit kapelu Charlie Straight jen tak... Včera jsem byla v práci a toho frontmena jsem potkala... Vždycky jsem byla názoru, že mladé hvězdičky jsou namyšlené, ale tohodle týpka se to rozhodně netýká. Byl tak skromný, milý, nenápadný až mi to bylo podezřelé :o)
  • Fascinuje mě to Albertovo poskakování hodinu a půl téměř v kuse bych poskakovat nevydržela :DDD
  • Jsou dobrý. Rozhodně lepší než nějaká trapná americká skupina. Stejně, nejlepší je Albert.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit