Přejít na výpis diskuzí

Alena Antalová

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Přeji Vám mnoho úspěchů jak v práci, tak hlavně v osobním životě.
  • Co ty vlasy?

    Aleno, co to máte s účesem.Nechtě se ostříhat a hlavně, hlvně si nechte ofinu.Máte vysoké čelo, není to pěknej pohled.Hrůza
    • Re: Co ty vlasy?

      Zato ty jsi zřejmě krasavec prvního řádu, že? Předveď svou fotku, když umíš tak dobře kritizovat. To si netroufneš, co? *13* *8*
      • Re: Re: Co ty vlasy?

        Nevím, co se hned rozčiluješ. Nebyl sprostý, jen řekl, že má vysoké čelo, a že to bez ofiny vypadá blbě. To je naprostá pravda, ofina by jí zjemnila obličej a každý, kdo má vkus si toho musí všimnout. Naprosto nechápu,kde nechala soudnost, že si jí nechala odrůst.
        • Re: Re: Re: Co ty vlasy?

          Výsoké čelo opravdu má,ale mně se to teda víc líbí bez té afiny.
  • přání

    Jsem jen divák z čtvrté řady, přesto jsem se osmělil, nedbám cizí dobré rady, svůj šíp jsem vystřelil. Když Vám všichni přejí nej. já Vám přeji splnění Vašich přání Má-li život smutný děj, vy mu dáte krásné zdání. Ač mne nikdy nepotkáte, přítele zde ve mně máte. Ať se Vám dál všechno daří, Váš úsměv nám krásně září. Děkuji.
  • Dětsko

    Tak jak roste dětsko? Je to nádhera se dívat jak roste,že?Přeju hodně štěstí při prvních krůčcích. Jirka *3*
  • klara24p

    Skvělá herečka

    Alenu antalovou považuju za výbornou herečku!
  • Alenka - Má teta

    Ahoj,
    jsi moje teta ,víš o tom ??Myslím,že ne.
    Ale jestli mi nevěříš tak se zeptej manžela, jestli má sestřenici Ivetu za svobodna Juráčkovou (její tatínek byl Zdeněk,nejstarší bratr otce tvého manžela).Jsem totiž její dcera a mám také malého bratra.Myslím,že vaše děti slaví podobně narozeniny jako my dva(já-12.7. a můj bratr Honzík-11.11.) Bydlím v Ostravě.Je mi 11 let.Mějte se hezky a pokud budete tohle číst,pozdravujte všechny Juráčky a Riedlovy z Blučiny a ozvěte se na emailovou adresu.Terka *3*
    • Re: Alenka - Má teta

      Ozvala se? :D
  • kote

    ses krásná alenko...
  • maminka

    vše nejlepší k narození miminka
  • to je ta,

    co zpívala Bambulku *3*
    • misaki14jap

      Re: to je ta,

      ano, ano, to je ta co nazpívala Bambulku..kdoby to řek??? Písničky jsou moc hezké. *3*
  • pochvala

    dobry den alenko jste nejkrasnějši herečka,maminka,žena v česke televizi mam vas moc rada ještě krasnějši jste jako Anička v pojištovně štěsti nevim jestli si to budete čist ale kdyby ano a chtěla bys te mi odepsat tak muj email se seka a nejde to posilat tak mi kdyštak napište na icg 454399712 *14* *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit