Přejít na výpis diskuzí

Alena Antalová

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Alenp,vraťte se na obrazovku.Chybí tam vaše tvář. *3*
  • Zas dalsi nase "celebrita", kdy ty nase "celebrity" konecne pochopi, ze o jejich "herecke vykony" v Pojistovnach, Ordinaciich ... nemame zajem?
    • Luky1987
      Presne
    • Hele klidni, jo?? Četnické humoresky je skvělý seriál, který nemůžeš srovnávat s blbostma typu Ordinace a jiné příšernosti.
  • To ji přejeme všichni..
  • Blahopřání

    Srdečně blahopřeji Aleně Antalové k narození druhé holčíčky a přejí ať jsou obě hlavně zdravé. *4* *4*
  • hudy

    Vzpomínka na xchat

    Ahoj, vzpomeneš si ještě někdy na Ladnou_lesni_lanku? Srdečně tě zdraví hudy a nahlavu z bývalé místnosti 45-55 a přejí mnoho krásných rolí a hodně štěstí v životě! *4*
  • Mocinky moc gratuluju k narozeninám a přeju hodně štěstí. *14* *14* *14*
  • Alenka je moc moc moc krásná herečka 9.8.2017 jsme byly na mamma Mia a moc moc moc se mi to líbilo:):) a dokonce ke konci všichni i publikum tancovali bylo to superheterodyne:):):):):):):)
  • Luky1987
    Presne jsem myslel, ze Diwa Swina má pravdu
  • ako mlade dievca hrala v roznych tv.hrach,inscenaciach v stv po boku vynikajucich slovenskych hercov tej doby .ale teraz absolutne nic ale nic zaujimave
  • SUPERPOJIŠTOVNA,SUPERANIČKA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI POJIŠTOVNA A JAK TAM VY A DALŠÍ HERCI HRAJETE.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ.

    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit