Přejít na výpis diskuzí

Alena Antalová

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevěřím

    Tak to me tedy nevěrím,že by to psala Alena Antalová????
  • ...

    Já tedy taky nevěřím tomu, že by Alena napsala, že s tm máme jít do prdele!! *16*
  • No to teda...

    Já taky NEVĚŘÍM, že by tak krásná, úspěšná a já newim ještě jaká herečka napsala něco takovýho! Mám ji moc ráda jako Aničku v Pojišťovně, protože já se taky jmenuju Anička =o). *1* *15* *4*
  • Alenka

    Paní Antalová je opravu skvělá herečka!! Je ještě mladá a už tak známá!!!Věřím,že se paní Antalová ještě časem proslaví!!!!!!!! Její herecké dovednosti a vystupování je vskutku výborné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přeji mnoho úspěchů jak v osobním životě,tak v herecké kariéře!!!!!!!!! Tomáš Kiš *3*
  • Dieťa

    Chcem sa opytat či je pravda ,že pani Alena podvedla svojho manžela a či je pravda , že čaka dieťa s fanušikom
  • jinak normalní herečka,ale pro mhě nic moc
  • Antalová

    Dřív jsem měla Alenu moc ráda, vzhledově se mi sice vůbec nelíbí (když stojí vedle Kateřiny Brožové, je to skoro legrační pohled), ale zase to byla pohodová, obyčejná ženská. Teď se mi ale hrozně zprotivila. Když chce rodit jak na běžícím pásu, nic proti tomu, ale má to říct narovinu a ne podepisovat smlouvy a pak potopit celý štáb. Už že to udělala jednou mi přišlo vůči ostatním nefér, ale podruhé, to je do nebe volající drzost. Je to nejen nezodpovědné jednání, ale hlavně pořádný podraz. Ve svém věku by už mohla vědět,co chce, a jak se k tomu postavit. Kdysi někde říkala, že má Aničku ráda, ale že ona sama je jiná. Tak tomu opravdu věřím... *9*
    • makuschka

      Re: Antalová

      vis vubec neco o tech smlouvách????
      • Re: Re: Antalová

        Náhodou je to výborná herečka a narozdíl od Brožové si nan ic nehraje.
    • hanyka

      Re: Antalová

      Já si myslím, že do toho kolik bude mít Alena dětí ti může být ho... !! I kdyby jichh měla 20 ty je živit nebudeš !! Vzhledově je to pěkná ženská sice jsou totálně odlišné s Brožovou ale z Aleny jde cítit nějaká upřímnost žádná namyšlená fiflena jako Brožová !!! *3*
      • Re: Re: Antalová

        *3* *3* *3* ano
    • Re: Antalová

      Řekla bych, že Vám do jejího soukromí nic není.. Je pouze její věc a rozhodnutí, kdy si naplánuje miminko, to že podepsala smlouvu a jak říkáte potopila celý štáb, s tím asi nepočítala ani ona sama. Jestli se Vám zprotivila jen tím, že chce mít rodinu, tak je to z Vaší strany pouhá závist *1* *3* *15* *7*
      • Re: Re: Antalová

        Naprosto s Vámi souhlasím,je to žena které roky přibývají a asi nechce rodit jako mnohé jiné "slavné" v padesáti.Nehledě na to,že i sám Adamec říkal v rozhovoru,že ho A.A. upozornila na to,že chce mít velkou rodinu,tak co se najednou tak diví!!!A co se týká porovnání A.A. s Kateřinou Brožovou,tak je to opravdu legrační pohled,ale z opačného pohledu.Zatímco většina republiky věřila v první sérii Pojišťovny,že Alena je vdova(o čemž jasně svědčí sledovanost),tak v dalších sériích tutéž situaci nevěří Brožové ani polovina lidí.Vypadá málo věrohodně když v norkovém kožichu chodí po domech a shání práci.Pojišťovna už nemá úroveň a kvalita upadá a A.A. udělala dobře,že se nechala vyškrtnout.
  • narozky

    milá aleno vše nejjj k t vým 37 narozkám přeje aneta *1* *1*
  • peníze nejsou v životě vše!!!

  • Také peníze nejsou v životě všechno!!!

    • MartinDyntar

      To souhlasím s tebou. Peníze jsou pro mě osobně to poslední.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit