Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Cibulko, po mých předcích jsem zdědil moji velkou zálibu, tj. historie (i současnost) českých filmů. Jsem od dětství velký fanda českých filmů. Ale dostávám se do let, že si říkám co s některými cennými věcmi po mém odchodu ze světa. Jednou z takových věcí je veliký soubor fotosek z českých filmů od doby ještě i němého filmu konce dvacátých let až po léta čtyřicátá. Každý film je opatřen podrobným hereckým obsazením, popř. i štábem konkrétního filmu.

    Je to moje veliká záliba a radost mít takovou věc. Ale co v mých letech s tím? Syn o tyto věci zájem nemá, já se s tím budu nerad loučit, a tak uvažuji o případném využití této sbírky. Prodat? Darovat? Darovat Národnímu filmovému archiv? Pak mě napadlo, že se zajímáte rovněž o filmovou historii českého filmu. Možná, že některé věci by bylo možno využít.

    A tak jen přijměte tuto moji úvahu. Kdyby Vás něco napadlo, prosím, ozvěte se.

    S pozdravem dr. Petr Hlavsa
  • Když pominu,že pořad "Na Cibulce" je jen kopie "Všechnoparty," je fajn z hlediska hostů. Mpderátor je ale příšerný. Už jen kvůli jeho vygradovanému "přehrávání" se na to dá dívat s velikými obtížemi:-(
    • *14* Aleš je skvělí moderátor a inteligentní člověk a velmi přijemny *14* člověk sluničko.
    • nika1979
      vůbec není příšerný Modeátor Aleš Cibulka užasnéj můž *14* *14* *14* *14*
  • Souhlasím s výše uvedenou kritikou dnešní výchovy. Chybí selský rozum jako všude u nás! /Příspěvek z 3.12/
  • Dobrý den
    Rád sleduju Váš pořad "Na cibulce" a rozhodl jsem se reagovat na včerejší,kde byl mj.dětsky psycholog,nebo snad psychiatr,tím si nejsem jistý.To,kam to takovýhle "doktoři vedou,je do nebe volající.Aby Vás osočil,že jste přivedl dětem tramuma,to je neuvěřitelný.Nejdříve jsem si myslel,že je to sranda,ale pak mě došlo,že je to opravdu.Dříve bylo dítě zlobivé,dnes je hyperaktivní,dříve to byl zkrátka parchant,dneska má psychické problémy a takový blbové tomu napomáhají.Viděl jsem na Vás,jak Vás to rozhodilo a moc jste tomu ze začátku nevěřil.Jelikož máme s dítětem psychické problémy a vidím,jak opravdu jen malá část těchto lidí je fundovaná,je mě z toho smutno.Už odmala jim berou sebezodpovědnost těma jejich kecama.Je to doslova hnus.Nenechte se takovými lidmi otrávit.Zajímá mě,co si o tom myslí ostatní lidé tady,jestli to viděli.
  • Ty čtyři příspěvky pode mnou mají pravdu.
  • Ty tři příspěvky pode mnou mají pravdu.
  • Ty dva příspěvky pode mnou mají pravdu.
  • Ten příspěvek pode mnou má pravdu.
  • Aleši, spolu s Karlem Šípem a Janem Krausem jste nejlepší. Děkuju Vám.
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit