Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těší mě jeho zájem o filmy z 30. a 40. let a o herce z těchto let. Také jsem fanoušek těchto herců a filmů.
  • Tak tohle si VOŠ herecká za rámeček nedá http://www.divadelni-noviny.cz/pristi-stanice-stop
  • Dobrý den pane Cibulko. Líbí se mi váš zájem o herce 30 let. Chtěl bych se vás zeptat, kde je pochovaná Hana Vítová. Předem děkuji za odpovědˇ. pavelkubica79@seznam.cz
  • Dobrý den mám prosbu proč se v češtině Je žena Smetana A né Smetanová a cizí sportovkyně mají koncovku z ová nerozumím tomu prosím o vysvětlení děkuji za odpověď Vondra www.josef.vondra1@gmail.com
  • Ctěla bych Vám sdělit, že malý herec Vladimír Jedlička (hrál s Hugo Hasem,a jinými hlavně ve Fričových filmech) ještě žije na Rakovnicku.
    Pokud by jste měl zájem prosím ohlaste se
  • Zdravím pane Cibulko. Marně hledám nějaký přímý kontakt na Vás. Mám několik starých předválečných časopisů z hereckého prostředí. Možná by se Vám to líbilo. smutny4@seznam.cz Zdravím Vás Zdeněk *3*
  • Text Vašeho příspěvku *14* Pane Cibulko,jsem velice ráda,že jste se objevil opět na obrazovce,kam samozřejmě patříte.Jak se objevíte,vím,že to bude vkusná zábava,bez vulgárních vslov a přeci budu nadšená a hlavně se také zasměji. *4* Doufám,že mám zprávu pro vás bez hrubek.Jdu sehnat knihu od vás ( Cibulka v pyžamu).Přeji vám i vašemu příteli zdravíčko,lásku,štěstí,dostatek práce a peněz.Ještě jednou děkuji,že jste... *5*
  • Dobrý den, sáhla jsem po vaší knize Nataša G. a na straně 276 jsem při pohledu na střevíčky paní Nataši ztuhla. Tyto střevíce vyráběla SNAHA Opava, má je na nohou Julie Roberts ve filmu Pritty women a já jsem je měla také. Vaše slova v knize, že stále se dovídáte něco nového, tímto potvrzuji. Jsou béžové, mají velkou špici a kačenku podpatek.
  • dobry den pane cibulka mužete mi poradit nedaři se přihlasit do vaši soutěže česka tajenka mužete mi poradit co mam udělat nebo jestli už mate plno nedaři se to vice lidem KDYŽ NAPIŠI EMAIL TAK SE VRATI JAKO NEDORUČENY
  • Vážený pane Cibulko, předem Vám chci popřát hodně zdraví a pěkných pořadů, které rádi s manželkou posloucháme. Chtěl jsem Vás poprosit o email Vašeho p. otce s kterýn jsem chodil na průmku v Děčíně. Na posledním setkání spolužáků jsem nebyl,protože jsem byl po operaci srdce a ztratil jsem kontakt s Vaším otcem, bylo by možné zkontaktovat na emailu jena.knotek@seznam.cz. Moc děkuji a přeji další pěkné pořady. Jan Knotek.- *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit