Přejít na výpis diskuzí

Aleš Opatrný

OSOBNOST 22.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MŮJ NÁZOR !!!

    Souhlasim s váma. Aleš je nejlepší!*1* Nejlepší z Český republiky .. Je mím jezdeckým vzorem *14* . Má úžasně naježděný koníky a dycky ví co přesně chce. Aleš je jediným člověkem, kterýmu dyž hodíš krabičku od sirek před sebevětší skok a řekneš mu, ať ji zašlápne tak on jedinej to dokáže. Dokáže na ní navéct koně. *3* Dycky byl a navždy zůstane mím vzorem, ptž to co dokáže on dokáže málokdo *14*
    • Re: MŮJ NÁZOR !!!

      jo souhlasím s tebou ales je super *4*
  • Fotky Aleše

    Ahoj lidičky, pár pěkných fotek Aleše najdete na:
    http://www.ikone.cz/fotogaleri e/opatrny-ales
    • Re: Fotky Aleše

      Nejvíc se mi líbí ta rozmazaná, ta je fakt boží!!! ( http://www.ikone.cz/obrazek/3/mg-5907 ) *4*
  • Ála

    nojo Ála to je prostě borec *3* *3* *3*
  • Aleš

    ciky ciky chodíš sem *3*


    Aleš je nejlepší!!!
  • Držím palce

    Je mi moc líto té aféry kvůli udajnému dopingu. Nevřím že Aleš by byl něčeho takového schopný. Moc mu držím palce Ať se to nedoruzumění vysvětlí! *3* *3*
  • dadela

    PRO VŠECHNY !!

    Nikdo nevíte jak to ve skutečnosti bylo s dopingem, tak sem nepište takový kraviny .. Na pomluvy si založte radši diskuzy, ale tady vaše názory nikoho nezajímaj !!! *13* a už se těšim na komenty, co mi na tohle napíšete !!! *5*
    • Re: PRO VŠECHNY !!

      *1* Ja nepomlouvám já jen do pomluvaču rypu *15*
  • hela007

    Ale ale Ado (adisekizzi

    A ještě něco ten tvůj "andělíček" umí jenom jaštět(on totiž nezpívá) a "brnkat" na kytaru Aleš umí VÝBORNĚ jezdit na koni,umí se chovat a plllllllno dalších věcí!!!!!!!
    • adisekizzi

      Re: Ale ale Ado (adisekizzi

      to toho teda umi. Izzi umi narozdil hrat na ruzne nastroje zpivat a kazdy den ma koncerty narozdil od Opatrneho ten si parkrat za rok zajede na zavody a konec a asi zavidis ale nevymyslim si tak jako ty *3*
      • Re: Re: Ale ale Ado (adisekizzi

        No myslím že tohle fakt nikdo nezávidí:-D
      • Re: Re: Ale ale Ado (adisekizzi

        No nic proti, ale je trochu rozdíl mezi Izzyho vřeštěním a Alešovým jedzeckým uměním... Chtěla bych vědět Izzyho na koni... Myslím že člověk, který dovede ovládnout a pochopit takové zvíře dokázal mnohem víc..a procházení a vřeštění na pódiu zvládne taky.. A že má Izzy každý den koncerty..no a? Aleš zase každý den (ostatně jako všichni jezdci) jezdí několik koní, musí si poradit s problémovýma koňma a hlavně si musí poradit sám..narozdíl od Izzyho, který má i na záchod asistenta....
  • Nika-3

    Aleš je fakt super moc hezky jezdi a Natálka Roučková taky... *3*
    • Re: Nika-3

      jj
  • Super

    Aleš je nejlepší a nejhezčí jezdec co znam.V oticich bylo soustredeni a on tam byl: *14* *1* *3*
  • nejlepsii

    ales je najlepsii ..teraz bol unas na slovensku a vyhral to T-cko jak nic...je perfektny a mili aa mooc moc heskej *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit