Přejít na výpis diskuzí

Aleš Opatrný

OSOBNOST 22.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdrávím Aleše už pár let znam dělal jsem u něj a jezdil i jeho koně a po pravdě ten človek to ma v hlave zrovnane ohledne koní či treninku bo osobniho života... narozdil od jeho otce kterej se tvaři jako milej chlap tak pod kuži se skryva neco čemu jsem nemohl za celou dobu přijit na jmeno... ohledně toho dopingu zjistěte si jak do opravdu bylo než začnete šiřit famy a atd... *3*
  • hledam :(

    *9* chtela sem se zeptat je tady nekdo z Horovic??? je tam jeste ustajena Hannoverska klisna Koneta???
    • Re: hledam :(

      Ano. Koneta je zde pořád ustájená ( pokud myslíte tu bělku :-)
  • diky moc fakt

    sem se jen ptala nikomu by ruce neupadly kdyby odpovedel *9* nebo snad jo? *7*
  • praxe

    Holky zajímalo by mě jestli některá u něj jezdíte ( nebo jste jezdili). Ráda bych k němu šla na praxi a chtěla bych vědět jestli někoho přijímá na praxi okolo koní a vůbec všechny informace okolo praxe *3*. Ráda bych se k němu nasáčkovala, poněvadž ho opravdu obdivuju a je to můj veliký vzor. Všem předem děkuju za odpovědi *4*
    • Jezdila jsem u jeho ségry, na stejném ranči. Výcvik je oopravdu profesionální, ale okolo koní se toho moc nenaučíš.. Možná i ano, ale dle mé zkušenosti ne.. Navíc mají ten výcvik velmi dobře zaplacený 1 hodina = 500 Kč :D Samozřejmě, přešla jsem pak do jiné stáje, kde jsem se rázem setkala s pocitem se starat o koně, jako kdyby to byl tvůj vlastní, za mnohem menší pěníze :D
  • adisekizzi neurazej moji rodinu, je ti to jasny *10* nyslim ze by ses mela zajimat radsi o sebe
  • No Ales je opravdo

    No Ales je opravdu faj.Super jezdi.Je to peknej chlap a fak je radost se nanej koukat.mne udivuje jak mu konici slapou *3* Je proste Bezva.Zuzka *4* *4*
  • good

    Jo alešek..poprvé jsem ho viděla na VC Brna..tam mu to moc nešlo bohužel..:( ale jináč je fakt šikovnej a hezkej! Znám pár jeho koníků,na jedním z nich jsem i jezdila...akorát mě někdy štve jak se chová k těm koním které už nepotřebuje..:( ale snad se polepší! mám ho láda:-* a moc ráda ho zas uvidím!!!je to nej parkúrový jezdec! :) *14* *14*
  • neeeeej

    aleš,můj největší vzor.parkur miluju a chtěla bych jednou jezdit aspon trochu jako on....je proste nejlepsi jezdec kteryho znam....nemela jsem prilezitost ho videt protoze u nas se moc parkuru nekona ale jednou bych hoc htela videt v akci....drzim mu palecky a at je porad tak dobrej jako je ted *4* ales 4ever *14*
    • :*

      Nejlepčíí *14* *14* *14*
  • Alesek:-)

    Ales je GOOD a je klasny .........muck *14* *14* *3* *8* *14* *14* *14* *14*
  • aféra

    Aféra to je, ale líto mi ho není. Může si za to sám s jeho arogantním a namyšleným chováním. Schopný je i horších věcí, než je neposkytnutí odběru vzorku. *9*
    • Re: aféra

      souhlasim
    • Re: aféra

      A ty ho znáš osobně že to o němtvrdíš? Já ano super člověk a vůbec namyšlený není k dyž by na to měl právo *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit