Přejít na výpis diskuzí

Alexis Bledel

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DVD

    Ahoj, dlouhou dobu sháním gilmorova děvčata na DVD kdyby ste čistě náhodou někdo vlastnil jakoukoliv řadu ozvěte se mi prosím předem díík *9* *4* *4*
    • Re: DVD

      Já je taky sháním, tak je se dají někde sehnat dejte vědět *3*
  • je supr

    ja myslim ze je alexis supr a hlavne je supr v gilmorkach cely gilmorky sou supr! ale i lauren graham je supr! *14* miluju gilmorky
  • Ty yooooo

    Tedy to jsem netušila že jí je už 26 let páni na to vůbec nevypadá jako v tech gilmorkách jí je méně to vím ale aji tak na to nevypadá na ten svůj věk ale gilmorky jsou super každeý den se na ně dívám na nově fakt super seriál *4* *15* *15*
  • Alexis Bledel

    Dle mého názoru jsou Gilmorova děvčata ten nejlepší seriál. S holkama sdílím vešekerá jejich trápení, radost a úspěchy. Holky berou vše s nadhledem a humorem. Jejich problémy jsou lidské a má je téměř každá z nás. Co se týče Alexis: je to má nejoblíbenější herečka. Není jedna z těch přeplastikovaných a solárkových tuctovek, kterých chodí po světě stovky. Je neuvěřitelně přirozená a svá. Díky její přirozenosti má svůj nezaměnitelný styl, jež mi velmi imponuje. Alexis je mým životním vzorem, chci být jako ona a doufám, že se mi to jednou vyplní *4* . Gilmorkám přeji mnoho úspěchů mezi diváky a Alexis přeji podporu a lásku ze strany fanoušků *3* .
  • Alexis

    Nejde jenom o gilmorky :) tady jde o ni a o její styl, nikdy o ní nečtete nic špatného, má svůj styl. je to mladá elegantní dáma, která ovšem působí oproti všem současným hvězdám výjímečně elegantně a přirozeně. Co dodat? :)Snad jen, proč nejsem jak ona? :)
  • Gilmorky jsou nej...

    ...proč sou gilmorky nej... každý kdo je viděl aspoň jednou mi snad dá za pravdu, že je to ten nej- pořad, kterej kdy viděl *14* *4* *14*
  • VII. rada

    videla sem VII. radu a je docela zvratova, nevite jestli bude nebo existuje i VIII. rada, ta sedma je uplne super, i kdyz ten posledni dil je trochu smutny
  • Alexis

    Nový film Alexis Bledel - http://www.gorilla.cz/article/3911- trailer-sesterstvo-putovnich-kalhot -2-co-dela-alexis-bledel-mimo-gilmo rova-devcata.html!
  • páni

    Abych řekl pravdu tak sem více než unešen.Je mladá,talentovaná,přitažlivá,m á osobnost i styl.Co více si přát,snad jen ji potkat:) *8*
  • bledel

    zajímavá herečka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit