Přejít na výpis diskuzí

Alexis Bledel

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rory a Deen

    No já osobně si mylsím, že se k seriálové Rory hodil Deen, výškově a tak se k sobě moc hodili. Ona je moc pěkná, tak jak jsem se koukala na její fotky, tak jí to tam moc sluší. Miluju ten seriál *14*
  • Gilmore Girls

    ahojík já jsem do gílmorových děbčat blázen nej je alexis bledel tak jestli si chcece se mnou psát nejen o gilmore girls tak pište miluju je *3*
  • myslím,že...

    no já si taky myslím,že se k rory nejvíc hodil Dean...nevím proč prostě mi to tak řpíjde...ale jinak Gilmorky jsou fakt good seriál...asi bych bez něj umřela...a Rory je mým velkým vzorem...díky ní jsem se začla více učit *4*
  • Alexis Bledel

    Dle mého názoru jsou Gilmorova děvčata ten nejlepší seriál. S holkama sdílím vešekerá jejich trápení, radost a úspěchy. Holky berou vše s nadhledem a humorem. Jejich problémy jsou lidské a má je téměř každá z nás. Co se týče Alexis: je to má nejoblíbenější herečka. Není jedna z těch přeplastikovaných a solárkových tuctovek, kterých chodí po světě stovky. Je neuvěřitelně přirozená a svá. Díky její přirozenosti má svůj nezaměnitelný styl, jež mi velmi imponuje. Alexis je mým životním vzorem, chci být jako ona a doufám, že se mi to jednou vyplní *4* . Gilmorkám přeji mnoho úspěchů mezi diváky a Alexis přeji podporu a lásku ze strany fanoušků *3* .
  • Rory a Logan!! (jojo ten je krásnej )

    tak tt je skwelej seriaal... a doufam ze tu budou dawat tu posledni řadu!!
    *7* *3*
    • Re: Rory a Logan!! (jojo ten je krásnej )

      Nic proti ale poslední řadu sem už vyděl a není to nic moc. *9*
  • Gilmorky :)

    Všem se omlouvám - ne Golmorky, ale GILMORKY *4* *3*
  • A co prosímtě nazpívala? *7*
  • Je nádherná a bez ní by nebyly GILMORKY!!! *3* *4*
  • Golmorky :)

    Holky,Gilmorky jsou mým vzorem!Všechny díly si nahrávám a když mám špatnou náladu,tak mě ji vždycky zvednou!!:))Jsou mou inspirací do života:)Jess a Logan jsou k sežrání,potkat je,tak neváhám:))!!Luke je sexy a moooc se spolu s Lorelai hodí!!!Dean byl nic moc-připomíná mi bývalého přítele:((Prostě..nenenechci!!.. :)Lane,Sookie,Rory a Lorelai a i Paris jsou super baby s NAŠIMI problémy:)Kirk je kapitola sama o sobě:))No a nesmíme zapomínat na prarodiče Gilmorovy:))Aspoň je s nimi sranda...)Každý díl o něčem pojednává!!Nikdy není nudný!!Fakt poklona! Nejen,že se vyvarovali alkoholu, kouření a jiným drogám, ale ještě nás od toho odrazují:)) Podporují v učení.. Pití kafé berem s nadhledem-četla jsem,že Rory místo kafé pije čaj,nebo Colu:))Jsem ráda, že nejsem sama takový blázínek do Gilmorek, všem vám za to děkuji a je vidět, že máme všechny něco společného :)) Tak zatím ahoj *3* *5*
  • Episoda osm

    Písnička, která se mi fakt hoodně líbí, je v osmé episoddě třetí řady a má název Hra začíná Rory má oficiální rande s Jessem *3* ta písnička je nádherná, když někdo zjistí,jak se jmenuje,napište to sem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit