Přejít na výpis diskuzí

Alexis Bledel

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alexis-Rory :-)))

    gilmorova děvčata jsou mím nej seriálem a hlavně rory mám nejraději a je také mým vzorem *14* *4* no prostě je alexis super a hezká herečka *3*
    • Re: Alexis-Rory :-)))

      naprosto s tebou souhlasím, moje taky.. *4*
  • Rory a Jess

    Ale k Rory se tak hodil Jess, úpně k sežrání. Nevíte jestli spolu pořád chodí-ve skutečnosti? Někde jsem četla, že se Alexis s Milem rozešli, ale někde psali, že jsou zase spolu. *14* *1* *3*
    • Re: Rory a Jess

      helle bohuzel uz spolu nejsou... ale v serialu sou nejhezci rory a logan :))
      • Re: Re: Rory a Jess

        Mě se strašně líbí Loganův hlas, ale Jess je hezčí... *14*
  • klara24p

    Gilmorky

    Seriál je super, i když je to občas hodně ulítlý *3* co se týče oblečení rory, tak je vážně skvělé, hlavně kabáty.
    • Re: Gilmorky

      nevíte jestli budou na nově dávat VII. řadu? *3*
      • rades

        Re: Re: Gilmorky

        Ahoj, tak to rovněž nevím, nicméně ze sedmé řady se stejně prý natočilo jen sedm dílů...tak nevím........
      • klara24p

        Re: Re: Gilmorky

        nevím
        *4*
  • maarrlleenn

    krásná

    Když jsem skoukla první díl Gilmorek, už mě nepustily. Obdivuju to tempo jejich života i když je jen filmové.
    Moc ráda se dívám na práci jejích očí stejně jako na mimiku její filmové matky. To občas i zapomenu sledovat děj a vnímám jen její reakce. *4*

    Podle mě je moc krásná *3*
    • Re: krásná

      Naprosto souhlasím. Od prvního dílu jsem z toho seriálu nespustila oči. Byla jsem ještě malá,když jsem to viděla poprvé. Teď,jako dospělé, se mi zastesklo po starých dobrých časech, stáhla jsem si všechny díly a je to ještě horší než tenkrát. V práci myslím na to,jak musím dokoukat díl, který jsem kvůli vstávání musela vypnout. Je to mánie. Jejich život je skvělý, oni všichni jsou skvělý. Moc tleskám režisérovi,scénáristovi a hercům. Nádherné!!!! *14* *14* *14* *14*
  • p.petulkaa33

    ******

    Všechno nejlepší :)
    • lucy-bieber

      Re: ******

      přidávám se.....Happy B-day *4*
  • :-) nezapomenutelny serial

    jj, Gilmorky jsou super!! Perfektni hlasky, uzazni herci... nesmime zapomenout na Luka, bez ktereho by to taky neslo a Kirk (hele, je tam jeste nejake zamestnani, ktere by nezkousel??) *15* A Dean byl milej, hodnej, ale chybelo mu to, cim by zaujal jako Jess *14* Jo a jeste, taky vam k Rory nesedi, ze by mohla delat modelku? Pro me bude Alexis stejne ten andilek, co lezi v knizkach a v hlave ma akorat Harward... *3*
    • Re: :-) nezapomenutelny serial

      hihi me se zase k rory nejvic hodi logan.. dean je taky zarlivy neknuba, a jess byl sice fesak ale nedalo se mu verit.. *3*
  • páni

    Abych řekl pravdu tak sem více než unešen.Je mladá,talentovaná,přitažlivá,m á osobnost i styl.Co více si přát,snad jen ji potkat:) *8*
  • emiizcek

    Alexis

    Moocinky krásná herečka...trochu mi připomíná jednu panenku co jsem měla)) *4* *3*
  • klapulinka

    hojky

    ahoj, mám ráda alexis už asi šest let, ale to jenom abyste mě neobviňovali že ji naznám, protože teď vám něco řeknu...viděl někdo superhrdiny?? hraje tam sara paxton a v nějterých záběrech bych se vsadila, že je to alexis..je to její dokonalá dvojnice, ikdyž na fotkách to nejde moc vidět..kdyby ste viděli ten film, tak snad semnou budete souhlasit... *7* *7*
  • Vše nej

    Přeju jí vše nej!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit