Přejít na výpis diskuzí

Alexis Bledel

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday Alexis :-) You're super...:-)
  • JE to nejlepší serial 21 století *3* *3* *3* *3*
    Ale mohli by se dat do kopy s Mattom Czuchrom
    *14*
  • alexis

    ano souhlasim s vama alexis je proste moooc super a je take mim vzorem ma hrozne moc hezky oci....kez bych tak vypadala *14* *15* *3* *1*
  • Spolu s AnnouSophií Robb a Anne Hatway, je Alexis moje nejoblíbenější herečka *14* *14* *14* *14* *14* . Všechno nejlepší, Ale *1* . Happy Brithday, Ale *2*
  • bledel

    zajímavá herečka
  • Gilmorky jsou nej...

    ...proč sou gilmorky nej... každý kdo je viděl aspoň jednou mi snad dá za pravdu, že je to ten nej- pořad, kterej kdy viděl *14* *4* *14*
  • Alexis

    Nejde jenom o gilmorky :) tady jde o ni a o její styl, nikdy o ní nečtete nic špatného, má svůj styl. je to mladá elegantní dáma, která ovšem působí oproti všem současným hvězdám výjímečně elegantně a přirozeně. Co dodat? :)Snad jen, proč nejsem jak ona? :)
  • Ty yooooo

    Tedy to jsem netušila že jí je už 26 let páni na to vůbec nevypadá jako v tech gilmorkách jí je méně to vím ale aji tak na to nevypadá na ten svůj věk ale gilmorky jsou super každeý den se na ně dívám na nově fakt super seriál *4* *15* *15*
  • Narozeniny

    Dnes je Alexis Bledel 27 let.Na Gilmorky občas kouknu.Je to fine herečka.Tak všechno nejlepší!
  • Alexis

    krásná krásná krásná prostě do pelíšku hotová. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit