Přejít na výpis diskuzí

Alexis Bledel

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Apsolutně souhlasim...:-) *15*
  • Alexis

    je fakt super je to moje nejoblíbenější zpěvačka a má hrozně hezký oči!! *1*
  • lidi ona je herečka ne spěvačka máte vadný info. *7*
  • JE NÁDHERNÁ

    Je opravdu koží *4* . Jo a mám takovou připomínku neni zpěvačka, ale herečka je vidět, jak jí opavdu milueš *1*
  • Ona akorát vystupovala v jedný písničce....ale zpívat...to ne,kdyžtak tam chybí,že je modelka.. *4*
  • Super

    Mám Alex JAKO SVŮj IDOL JE SKVĚLÁ A NAPROSTO PŘIROZENÁ.jE TO MOJE NEJ HEREČKA O TO VÍC MĚ ŠTVALA ,ŽE JSEM NEMOHLA VIDĚT SIN City protože slavím narozky až v létě *8* V gIRLMORKÁCKÁCH JSEM JI MĚLA MOC MOC RÁDA A FANDILA JSEM JÍ.Dokonce jsem chápala proč se milovavala s Deanem.Měli toho víc společného než s JessemNavíc Dean je hodný,milý a hezký.Takže není co řešit. *4* *5*
  • Gilmore girls

    Je vážně moc milá a hezká,je tak přirozená. Vypadá vážně jako andílek. Ikdyž jsem měla radši, jak chodila s Deanem, chápu, že ji Jess mohl zaujmout. Tak milý, hodný, pozorný a spolehlivý kluk, jako Dean, se ale nenajde snad nikde jinde,něž ve filmu. Je vidět, že i se svou seriálovou maminkou Lauren Graham měla i ve skutečnosti velmi pěkný vztah. *3*
  • VŠE NEJ *1*
  • no coment*16*

    ježiš neni lepši serial jak gilmorova děvčata..miluju to ...nikdy sem nevynechala ani jeden dil...proste to žeru...a k rory se nejvic hodi logan jsou uplne k sežrani moc jim to sluši....ty jo a matt czuchry je ten nejhezči herec pod sluncem nikdo nema na jeho okouzlujici usmev.....a uplne žeru kirkovy hlašky....no ty sou nekdy na me moc...ty jo už aby se u na svysila 7 řada protože ta 6 je uplne bombovni.....a nakonec....vraždila bych lidi co nemaj radi gilmorky....nevi co melou... *14*
  • stormgirl
    Tady máte napsaný že měří 170cm, přitom měří 160cm...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit