Přejít na výpis diskuzí

Alžběta Báthory

OSOBNOST 31.3.2007 
295 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Markéta je schizofrenní kráva nic víc

    ??? tak jsem se po dlouhé době přišla mrknout,páč mi odpojili net,a koukám že jste mě tu rozebrali dopodrobna...
    hlavně ty,že?Nechceš třeba moji adresu,že bys mi přijela rozbít držku,když chytáš rapla nad všema příspěvkama,i nad těma,který jsem já OPRAVDU nepsala?Tak nevim,nevim kdo je schizofrenní *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    Zato z tebe inteligence přímo vyzařuje i přes monitor Markétko *15* *8*
  • Markéta je schizofrenní kráva nic víc

    A klidně zase můžeš mazat, chudinko bláznivá *3* *9* Nebo psát za Káju
    *15*
  • Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

    Markéto, ty jseš vážně ubožačka 1.třídy!!! Když se na tady na tebe profláklo, že píšeš za víc lidí, tak si ty příspěvky raději smázla *15* Zamysli se nad sebou, kočičko, chováš se jako blázen! *16*
  • Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

    Vim to,protože se tématem Bathory zabývám už šest let.A myslíš,že kdyby nebyla psychicky narušená,že by tohle dělala???Já myslím že normální člověk by to nedělal,nebo myslíš že jo?Fakt věříš tomu že krev je lék na mládí?
    Tak nevim,ale do toho plynu by ses měl jít asi probrat ty,demente vyhrabanej. *5* *15*
  • Re: Skočdopolová je...

    ona je mozna marena ale ty jses hnedka druha marena *15* *15* *15* *15*
  • Re: HANS MATHESON:)))

    *14* ja taky *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: HANS MATHESON:)))

    *9* *9* to ne, ale potkat ho tak asi blahem omdlím *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Re: Krev ji nepomohla

    Seš blbá? Jak můžeš vědět, že byla psychicky narušená osobnost *7* Jseš snad její současnice, žila jsi v její době a znala si jí snad osobně??? Kdo o ní řekne, že byla narušená je debil největší *10* *8* Do plynu s tebou mrcho *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5*
  • blbinci

    no nefim ale na tento portal sem sla s toho duvodu ze se tu bude klebetit o Bathoriove ale jak tak vidim ...mame tady same pubertaky co se dohaduji o jmenech ..a co ja se jmenuju Alzbeta a nic neresim ...ste divni fakt *7* *7* *7*
  • Re: HANS MATHESON:)))

    boužel... *9*
  • Re: Skočdopolová je...

    *9* mno ty taky zalez a nekritizuj *13* *5* jsem si myslela že se dovim něco k tematu a místo toho jsem tu našla samý sračky *16*
  • Skočdopolová je...

    Ježiši kriste...co to tady řešíš ty mařeno jedna?! *13*
  • Pochcaná Markéta

    Taky si ted tak připadám *9* To je tou nervozitou. *9* *9* *9*
  • Re: TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

    *9* Velka skoda, ze jsi se timto kredem neridila od sameho zacatku. *10* *9* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

    *1* *1* Prej moudrejsi ustoupi.. *9* Holka, ty me vazne strasne "bavis" *13* *15*
  • TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

    Takže: Bye bye,loučím se s tebou,doufám že na věky věků,páč už mě nebaví se tu s tebou dohadovat o blbostech,o tom kdo z nás je inteligentnější a kdo hloupější.Tady se vede diskuse o Alžbětě Bathory a ne o nějakých jménech.
    A NAVÍC SE ŘÍDÍM KRÉDEM: MOUDŘEJŠÍ USTOUPÍ! *14*
    Pa pa *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

    Určitě ne tak silnou jako ty... *1*
  • Re: Re: Re: Re: defgrg

    *9* Kdyby si se radeji venovala tematu misto psani tech debilit *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: defgrg

    *9* Ty uz jina asi nebudes *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit