Přejít na výpis diskuzí

Alžběta Báthory

OSOBNOST 31.3.2007 
295 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    No určitě lepší být Markéta nebo Lenka než Skočdopolová Jaromíra....buueeeeheeeeeeeeeee *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    Netvrdim o sobe, ze jsem chytra, perlicko

    *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    Hih... *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    O Alžbětě samozřejmě...co teda o ní všechno víš když seš tak chytrá??? *13*
  • Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    Tady je diskuze o tvych blbych jmenech nebo o Alzbetce, perlicko?? *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    No fakt je...si to najdi na netu. *4*
  • Love Story Bathory

    Tobude super filmeček, těším se na něho, zajímá mě jak legendu o čachtické paní Jakubisko natočil. *3*
  • Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    BOŽE, TY JSEŠ ALE BLBÁ. KDYŽ CHCEŠ DRUHÝ POUČOVAT, TAK SI ALESPOŇ ZJISTI POŘADNÝ INFORMACE A NEPIŠ TU TAKOVÝ SR... *13* ODKDY JE JMÉNO MARKÉTA LATINSKÉHO PŮVODU, HMM???
  • Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    Hu nás na Chodsku se říká:.."pochcaná Markéta.." Sic nevím, proc to vzniklo, ale je to tak. A nehádejte se. *13*
  • Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    HA...HA....HA....HA...HA....HA..... Markéta je jméno latinského původu...v překladu perla.Ale to by sedělo spíš na tebe...ty seš taková perlička,že???A kdyby tě to zajímalo,tak mám ještě druhý jméno-Lenka.Na to vymyslíš co??? *5* *14*
  • Re: Re: Jeji narozeniny

    Jestli te to zajima, tak jsem se narodila 13.7., blbej datum, pripoustim. *9* A jeste ten den slavi svatek divciny s otresnym jmenem... *9* Smula dvojnasobna. *5*
  • Re: Jeji narozeniny

    Joo?Mě by zajímalo kdy ses narodila ty,protože ten den se určitě narodili samí blbci a idioti!!!
  • Jeji narozeniny

    Alzbetka se narodila 7.8. ve znameni Lva. *3* Ani me to neprekvapilo, 7.8. se rodi sami uchylaci. *9*
  • Re: Krev ji nepomohla

    Krev jí nemusela pomáhat,protože ona se v té krvi nekoupala.To jsou jenom fámy a je to napsaný v románech.Ona ty holky mučila proto,že byla psychicky narušená,vybíjela si na nich vztek a tak ale nekoupala se v jejich krvi.To fakt ne.Ale naopak ke své rodině a hlavně ke svým dcerám se chovala hrozně hezky a přívětivě a rozmazlovala je.Byla to prostě psychicky narušená osobnost. *3*
  • Krev ji nepomohla

    Jezisi ta byla seredna jak noc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit