Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To teda není!!!!!!!
  • Katy je krásná,nekritizuj!,pro mě je katy nej na celym svete!,a vždy bude!,jo, a na katy NIKDY NEMELA, A NIKDY MIT NEBUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Katy a hnusná???!!!!,katy patří mezi nejkrásnější ženy na světě!,ta bude krásně i v 80ti!!,jo,a bez make-upu vypadá krásně!,tak nekritizuj!!!,katy něco aspoň dokázala co dokázala tahle?!!?,nic!,jo,a katy se aspoň někam dostala protože je krásná s make- upem i bez něj!,což tahle není!!,ale ona je mnohem mladší než katy!(o 9 let)takže by bez make-upu měla vypadat líp!,což ona nevypadá,spíš hůř!
  • https://www.youtube.com/watch?v=mczkbLsPbjw
    Krásná Katy žee? Katy na Arianu nikdy neměla a nikdy mít nebude *3* *12*
  • Ariana je moje nejoblíbenější zpěvačka *16* *16* *16*
  • Ariana je krásná i bez make-upu,nevím co vám všem je,jsou i horší *16*
  • Ariana je ta nejlepší zpěvačka i herečka kterou jsem kdy viděla i slyšela
    ARIANATOR FOREVER *14* *14* *14* *14*
  • Na katy nikdy nemela a nikdy mit nebude
  • Je krásná!,ale ty písně moc nemusím,ale to vůbec nevadí!,každý má svůj vlastní styl-a já ho nikomu neberu;-)
  • Lidi,jestli nevěříte že je hnusná bez make-upu tak jděte na YouTube vyhledejte:famous singers without make-up(celebrities before & after 2017)a když to vyhledáte tak tam tu vaši krásku máte hned na obrázku!to je teda podobana kráska!hmmm moc krásná!;-)))
  • Jako já vím že si myslíte něco jiného,ale respektujte to:-)jsou to názory vy si myslíte něco jineho,tak jí nemaj rádi no,prostě jim nepřijde hezká tak to je,vždycky se najde někdo kdo ji bude nenávidět!
  • Arianku miluju!je to muj vzor, muj idol rozhodně si nemyslím že je krav*!,jenom zavidite,protože arianka je krásná a vy jste ošklivý!rozhodně nesouhlasím to ó ty bombě Ariana udělala co mohla!,nejlepší pisne,který miluju!sice to side,break free, problem,focus,into you,love me harder,one last time,dangerous woman, asi půlku svého života jsem prožila u Victoria's nebo sam a cat ari best Singer Forever!
  • Ne toto je proto aby jsme jsem napsali svůj koment proto jsou to komentáře a komentář je náš koment a nás koment může být i to že ji nemáme radi prostě někdo ji rád nemá s tím se musíme smířit!
  • jestli Arianu nemáte rádi tak sem nepiště,je to pro fanoušky *16* *4*
  • Jako okamžitě přestaňte nadávat lidem který ji nemaj rádi někdo ji prostě rád nemá tak to jako pochopte vy taky někoho nemáte rádi tak oni nemaj rádi Adrianu Grande no.
  • od ni se mi líbí side to side,break free ale jinak nic moc!'ale nechci nikomu brat vkus ale je krásná!'to se musí uznam písně ale také nejsou spatne break free si zpivam porad!;)"
  • to urcite hnus pisne na nic ona na nic proste strasny *8*
  • Nikdy spolu nechodili:)
  • Tak si tlustá
  • Je skvělá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit