Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim si ze to jsou diskuze a diskuze znamena ze jsem muzeme napsat svůj názor to znamena ze názor je i to ze ji nemame radi takze nikdo nebude nikomu nadavat vy mate názor jiny tak to neznamena ze mu budete psat sproste kazdy ma jiny názor ps ja ji nemam rada krecek dzungarsky *14*
  • No fuj!'christina aguillera to je fakt prima zpevacka!
  • To je pro MHŘKA:;)))
  • To urcite!"nesnasim ji!
  • No jasne!'samodrejme!'mhi!;))))
  • Ariana patří mezi nejlepší vokální zpěvačky, mezi které patří např. Mariah Carrey, Christina Aguillera.
  • Me se jako zpevacka vůbec nelibi!!
    Mela zůstat u toho co ji šlo!'hrani cat!;D
  • Ari je ta nejvíc best zpěvačka forever ♥♥♥ *14* fakt já ji uplně žeru nejvíc se mi líbí písničky : Focus,Into you,Love me harder, one last time , side to side,dangerous woman ♥♥♥ nebo Problem ♥♥♥ znám ji os svích 11 let a ted je mi 15 a pořád mě to neomrzelo ♥jako malé dítě jsem koukala na Victorious nebo na Sam and Cat ♥ a milovala jsem ji ♥♥♥ u nás ve městě je vždy soutěž ve zpěvu a letos jsem byla 1 s písní One last time ♥♥ prostě Ariana je moje motivace dokázala toho moc ♥♥♥ *14*
  • Ahoj.ariano. Grande. Jsi. Moje. Oblibena. Zpevacka. Na svete. Rada. Bichte. Videla v. Cesku. V. Krupce *14*
  • Prepáčte,ale Ariana Grande nechodí so Shawnom Mendesom. Ona chodí s Macom Millerom. *3*
  • arča je moje nejlepší spěvačka mam tě strašně ráda
    *15* *15* *15*
  • Super je strašná fešanda.
  • Ahoj Ary mam te moc strasne rada s celeho srdce si moje nejlepsi spjevacia a furt se koukam na tvoje videa a koukam se i na nove videa a posloucham tu pisnicku s tebou a nicki minaj obje ste spivali krasne a chtela bich abch se s tebou videla
  • Ahoj Ary mam te strasne moc rada si moje nej zpevacka vazna te milujem mas strasne moc krasne pisne
  • má moc dobrý písničky *1*
  • Ahoj Ari *14* moc tě miluji *8* *14* *14* na všem co o tobě píší se to moje schoduje *1* jen jsem ti chtěla sem napsat že tě miluji ... chci být jako ty! a máme stejný hlas *14* *3* zpívám uplně stejně jako ty! <3 *14* *14* *14* miluji tě nevzdám se svého snu! dodržím ho! <3 možná že si mě už viděla s nějakých tvých koncertů <3 *14* *14*
  • Ahoj mas stejný měsíc jako ja ale ty mas 26 a ja mam 25 o jeden den mam te rda jsi krasna holka mila zbožňuje re chtěla by sem byt jako ty ahoj
  • Zdravím chtěl bych se zeptat kolik tato slečna měří a kdy přesně jste jí viděla. Mám tu velkou diskuzi na FB a potřeboval bych vědět tuto informaci *1*
  • Ahojte všetci, volám sa Emma Alejandra Hollisterová a pochádzam z New Yorku. Milujem Arianu Grande. Podľa mňa jej naj pesničky sú: Into you, Focus, Side to Side, Break Free, Santa Tell Me... Kto z vás ju ešte tak veľmi miluje ako ja??? Len to tak spomeniem že ja som ju videla aj naživo na jej koncerte v NY. A mám s ňou aj spoločnú selfie. Inak keď ste jej ozajstná fanúšička mali by ste vedieť že jej pravé meno je Ariana Grande Butera
    P.s. Ja som sa to dozvedela na tom koncerte keď som mala šesť, a nie na tejto stránke.:-)
  • Čo tu vždy píšete niektorí negatívne, hnusne komentáre na ňu. Ja mám Arianu Grande veľmi rád a ostatní tiež. Tí ktorý ju nemáte radi tak tu nič radšej nepíšte. Vidno len že závidieť jej aká je talentovaná.Milujem jej pesničky ;) Ona proste patrí medzi najlepšie speváčky ;) *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší