Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc ťa lubim Ari :** :)) .. naučil som sa po slovensky .... pre ari :) *12* Nathajzl
    • LoveYou_Austin
      Až ti verím že si skutočny
  • Ju sympatická herečka =) *15*
  • Ahoj miluju Arcu!:-) imochodem super song populatpr song!Bylo supr jak si zustala ken ty!:-) Mam te hroooooozne rada!:-) Preji ti jen krasne veci do zivata i kdyz nemas narozky!:-) A dalsi super song je s Nathanem!Miluju te Arianko?Jsi muj obrovsky vzor a doufam ze az budu velka budu jako ty!Apapappapaappaapapappapapapapapapappapapapa miluju te Sabca:-)Ps:Pozdravuj Sam a vsechny z V jako Vijtaria!Nebo jak ja rada rikam A jako Arianka!:-) Pa
  • Trapka *11* *11*
  • nej holka *3* *3* *14* *14*
  • Dodatečně Ti Ariano přeji všechno nejlepší k tvým kulatinám -->>20. narozeninám!!! *3* *4* HAPPY 20th BIRTHDAY ARIANA GRANDE!!! *3* *4* Jsi výborná zpěvačka i herečka, hlavně máš úžasnej hlas a je prostě skvělý jak zpíváš naživo úplně stejně jako ve svým nahraným songu, když jsem slyšela tvůj singl The Way a pak když jsem si to pustila živě, tak jsem úplně koukala jak to zpíváš úplně stejně jak v nahrávce! =-0 Třeba taky Taylor Swift, ta má na živých vystoupeních také stejný hlas jako v písničkách z jejího CD, a ještě někteří další, ale pak někteří zpěváci a zpěvačky mají hlas upravovaný počítačově, třeba mám pocit že Britney Spears, protože když jsem si jí pustila naživo, tak se mi to nezdálo jako by to zpívala fakt živě, takže mám pocit že jí zpívat fakt naživo jsem ještě neslyšela, nevim, nechci soudit, ale není asi tolik zpěváků a zpěvaček kdo by zpíval naživo úplně přesně jako v nahrávce jako ty. To je neuvěřitelný :-0 =-) zpíváš naživo fakt skvěle a úplně stejně jako v songu =-0, takže to znamená že tvůj hlas vůbec počítačově neupravujou, to je super =-)
    • Weruu - on ji to tu nekdo prelozi a urcite posle, aby si to precetla :))))))))))) Ty mas jako hodne dost !! Hlavne inteligenti text o zive a mrtve me uplne naprosto rozslehal :))))))) *1* *1* *1*
    • Prostě ve zkratce, zpíváš skvěle naživo, úplně přesně stejně jako v nahrávce, což je skvělé *4* když jsem si pustila živé vystoupení Ariany úplně jsem koukala jak zpívá stejně jako v songu. *4* Happy B-DAY Ariana! *3* *4*
  • Happy B-day Cat
  • happy birthday *1* *1*
  • happy birthday
  • podle mě je ariana vtipna zabavna heska a nechovase jak decko jako
    viktoria ariana je užasnaaaaaaaaaaaaaaaaaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit