Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prostě bombastické písničky jsou Ariana Grande ft.Mac Miller-The way,Ariana Grande-Put is your hearts up a Ariana Grande ft.Mika-Popular song.Si zlatíčko Arianko a tvoje kámošky z Victorious také- Elizabeth,Ariana a v hlavní roli Victoria *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • Ariana je nejhezčí z Victorious,sice hraje ve filmu divně jako mimino ale je nejhezčí myslím že už byla na červeném koberci celebrit už tisíckrát myslíte si to taky
  • i love *14* ariana
  • je to moc hezká holka a mám jí mocccccc mocccccc ráda je to moje nejoblíbenější celebrita *3* *3* *3* *3* *1* *1*
  • Ariana je uzasna mam ji moc rada je to ta nejrostomilejsi divka ti co o ni mluvi skarede urcite nemaji vic talentu nez ona nejsem silena faninka ale je uzasna libi se mi
  • ariana je velmi hezka holka *4*
  • ariana je hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooozzzzzzzzzzzzzzzzzzznnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *16* je ako čune *12*
    • Co!?Proc jako!?je suprova!
    • Je moc hezká, nezáviď ;-)
    • Pokud je ona čune tak co si pak ty? Ty hnusáku jeden. Ariana je perfektní má krásnej hlas a ty time terene na ní nemáš. Protože toho dokázala víc než ty neznamená to, že je hrozná. Tak dekuji za pochopení a preji hezký den. *15* *1* *3*
    • Tim ty si čune !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
  • arina je skviela a heska je proste skviela *14* jeji hlas je skvielit tak dal ariano *2* *4*
    • ariano aki mas cislo mobilu *2* *1* *4*
  • Ariana je skvělá. Má krásný hlas a její písničky jsou úžasný.
    Jen tak dál Ari :)
  • Ona je mým vzorem dlouho:) je laskavá, krásná, milá, hodná, talentovaná, chápající...:) je obětavý člověk<33 je vychovaná a proto ji zbožňuji:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit