Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj bille kaulitz ja nemůžu spát protože ja mislim na tebe moc a moc. a moc tě miluju tě zlatej milovanej miluju tě lásko moje moc tě mám moc a moc a moc a moc tě mám rád i tě nedam ti napokoji protože semi libiš moc a tome a tobe taki vam to aluši vam to zlatička moje miluju vas ale vic vam to sekne vam to vipadate. Sexy bill a tom od sexy lucky štěpánková z mrzlic 26
  • Ahoj bille kaulitz ja tě mám moc a moc ráda ti muj zlatej milovanej miluju tě. Od lucky štěpánkovy odepiš
    mi bille kaulitz a tome miluju vas bille kaulitz a tome kaulitz
  • Ahoj bille ja tě mám rada jak vipadaš ja tě i miluju tě. vic a vic miluju tě
  • Bille ja tě miluju tě bille a toma zavolej mi
  • Ahoj bille
  • Ahoj bille ja tě. Mám rada ja lucka štěpánková ja natebe spominam ja nemůžu spat. Miluju tě. Moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc
  • Kdoví,co seš ty *3*
  • Jsme ve svobodný zemi tak se svobodně vyjadřuju!Neopírej se do mě a radši se zajímej o ty svý slizouny!!! *16* *16* *16*
  • ježiši no a co? tak vynechala jedno písmenko to se stává :)
  • Vím každý má právo vyjádřit svůj názor,ale tak ho nevyjadřujte takhle !! :) ;)
  • A nemusíte sem "hejtři" psát. Jak říkám můj názor tím nezměníte já se za to nestydím že ho miluju atd... tak mi sem nepiště jak sem blbá jak ho můžu milovat atd... protože mě je to u pr*ele :) A vám by to taky mělo bejt u pr*ele protože protože s*át se někomu do toho co poslouchá je ubohý :)
  • Bill
    je nejkrásnější,nejlepší je prostě dokonalej!
    "Hejtři" jestli nemáte rádi tokio hotel nebo billa tak to sem nepiště.Náš názor tím nezměníte.My věrní fanoušci u nich zůstaneme takže tak.
    podle mého není gay a kdyby byl? tak co,co? to by byl snad nějakej problém?Nemyslím si!
    Bill a celkově Tokio Hotel je ta nejlepší skupina! Teda alespoň pro mě. :)
    Vážím si toho a sem šťastná za to že je znám škoda že ne osobně protože by sme si skvěle rozuměli :D I LOVE BILL,I LOVE TOKIO HOTEL!!!!!!
  • Bill kaulitz je ta nejhezčí osoba na celym světě je to bezvadnej zpěvák takhle krásně zpívat umí málo kdo.Snad nikdo!!!!!!!!!!!!!! fakt nechápu jak o něm můžete napsat že je teplej.skládá nejlepší písničky na světě. jsem jedna z jeho největších fanynek a tyhle kecy si strčte někam!!!!!!!!!! bill kaulitz je boží.A když ho nemáte rádi tak sem nechodte protože když urážíte billa a tokio hotel tak urážíte i jeho fanynky!
  • jako kvůli čemu? :)
  • ty máš poruchu mozku spí s klukama? aha no jestli spí tak jenom pro videoklip to dělá vědšina zpěváků nebo herců víš? :)
  • A ty si co? :) kamna můžou být i studený :D :) a když ho odsuzuješ tak to sem nepiš
  • strč si tyhle svý kecy někam! Když ho odsuzuješ tak to sem laskavě nepiš díky já vim každý má svůj názor
    Ale ten svůj názor nemusíš psát zrovna takhle
  • Nežerte ho tak :D to jseš na tom hodně špatně, když je pro tebe nejúžasnější na světě :D jdi se léčit :D
  • Fakt nechápu jak se může někomu líbit takovejdle škared.Ať už klukovi nebo holce,to nepochopim ty vado. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* Je to neumětel a akorát si hraje na umělce a nějaký jeho dojemný songy a kecy o tom,že si sám píše písničky?Na to mu snad neskočíte *3*
  • Ayame.Uchiha
    Billa mám taky ráda, ale v Bravu v časopise říkal něco že je gey prostě se přiznal... Je i na kluky i na holky... *7* Bohužel ale je hezkej *15* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit