Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Billimu to ted moc slusi ale vic mu to sluselo v mladi. *15*
    Jinak ti moc a moc fandim a at se ti dari v zivote *14*
    Jdi za svim snem po kterim tak touzis.

    S pozdravem Nikoll.
  • Přesně kvůli takovýmhle lidem si všichni myslí, že jsou Aliens pitomý nány "-.- Sakra, vždyť tohle je jenom stránka s minimem informací, ne Billův osobní účet "-.- a i kdyby byl, tak by ti nerozuměl ani slovo
  • Bill ? To je ten nejlepší zpěvák ze svou skupinou. Dost jsi se změnil sluší ti to jako pořád Milujem tě !!! *14* Tak se drř na čem seš a jdi si za tím co chceš a jdeš :) *3* *3* *14* *14* Napiš nám číslo prosím nebo aspon facebook nebo skype Jsem tak jako bouba-rudy toje skype budem rádi když se ozveš chcem tě jen poznat nejsme ty co hnedka šílej když viděj popstar celebritu a hnedka ječí a jsou splašení jsme jen normální lidi co se chtěj seznámit tak jako ty doufám že to chápeš zatím pááá a určo se ozvy mějse hezky *4*
  • verunkaulitz
    Prosila bych hatery, ať si najdou jinou zábavu než urážení Billa a Tokio Hotel. Pokud se vám nelíbí, tak sem nelezte. Jste ubozí.
    Dík!
  • Měl by změnit pohlaví.
  • BluEbEatS
    všechno nejlepšííííííííí Billíčku, upa zbožňuju ty tvoje vlásečky, nejradši bych je laskala celičký den, rozžhavený cukrouši jeden
  • beautiful birthday Bill :**** *3*
  • Všechno nejlepší Bille!!:)) mucQ:**♥
  • skih
    Alles gute, Gesundheit, Glück, . Ich liebe dich *14*
  • *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jo jo asi máš pravdu,ale stejně...
  • bou-chan
    Bill je nádherný a i přes to, že se přebarvil a podobně, pořád mu to sluší. Ale uznávám, předtím to bylo hezčí. *4* I tak, stále je to pro mě ten nejkrásnější kluk na světě. *3* *14* <3
  • Fakt škoda že se dal obarvit na blonďato a změnil si image. Myslím si že tamto bylo lepší. O dost. No co no jeho rozhodnutí. Ale stejně. Najde se někdo kdo souhlasí?
  • Já Tokio Hotel miluju. A máš pravdu. I kdyby byl na kluky tak to v dnešní době neznamená nic tak strašnýho. Spousta lidí je jinak orientovaná a nestydí se za to. taky že není za co. Nemůžou za to a žádná nemoc to fakt není. A prezentovat se tím taky nemusí. Když ho někdo nemusí, tak mu nemusí hned nadávat. nikdo není dokonalej a zvlášť né ten kdo si myslí, že je homosexualita něco strašnýho.
  • Natysasek
    Moc tě mám rádá Bylle *14* *14* *14* *14* *1* *1* *2* *15* *1* *1* *3* *14* *4*
  • Ja si taky nemyslim je Bill je teplej ,je to nahodou uzasnej spevak.
  • nevíte jestli je bill levák nebo pravák *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit