Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BluEbEatS
    všechno nej, Bille! *14*
  • Všechno nejlepší Bille *1*
  • Happy B-Day Bill ^^
  • Alles Gute zum Geburtstag *4* *3*
  • Bille,všechno nejlepší k narozeninám.Hodně štěstí,zdraví a lásky... :) *3* *3* *3* *3*
  • Všechno nejlepšíí Bille :)
  • dra
    všechno nejlepšííííí
  • miss_princess
    Also wieder 1. September :-* und wunsche dir wieder alles gute und beste und viele konzerten, cds und gluck :*
  • Hallo, ich denke nicht, dass Bill ist Homosexuell und wer so denkt, ist sam Homosexuell .... Bill ist absolut perfekt Sänger und keinen Fehler ... So Shut up .... *10* Ahoj já si nemyslím,že je Bill teplej a ten kdo si to myslí tak je sam teplej....Bill je naprosto dokonalej zpěvak a nemá žádnou chybu...Takže držte huby.... *10*
  • http://www.facebook.com/event.php?eid=258178604211121 prosím přidejte se :D
  • Ahoj Evie aky maš e-mail?? *3*
  • děte už s tim že je bill teplej a tak někam hele já ho nebránim ani se mi nelíbí ale proč tohle děláte ? co z toho máte ? když sám přiznal že na kluky není
  • CDs

    Čau lidi :) neměl by někdo zájem o CéDéčka TH: Schrei a Zimmer 483 Live in Europe? Jsou ve skvělym stavu! Jestli má někdo zájem, tak ať napíše mail.
  • bill kaulitz

    ok nou ajmlu b
    *4*
  • Re: Billi

    ok aj suj šis bill *3*
  • sirina465

    Billi

    Bill je krasnej a sexy *14*
  • jacicek

    může mít holku!!!!!!!!!!!!!!!!!§

    to že vypadá jako holka neznamená že nemůže mít holku *4*
  • lissi117

    Alles Gute

    Alles Gute zum Geburtstag! *3*
  • Zum Geburtstag viel Glück

    Alles gute zum Geburtstag, Bill :)
  • Tokio Hotel

    Já tedy sice Tokio Hotel neposlouchám,ale k diskuzi se připojím.

    Nevím proč se tady hádáte a nadáváte si kvůli Billové sexuální orientaci.

    To že nemá holku, může mít několik důvodů, za prvé, může být děsnej smolař v lásce, za druhé může teplý (není myšleno jako nadávka), nebo může být na oboje pohlaví na kluky i holky.


    Ale i kdyby byl teplý, tak se přece nic neděje,prostě o tom nemluví a nezviditelňuje to, spousta zpěváků a známých osobností je teplých a o některých jsem to dodnes nevěděla.

    Uvedu příklad: zrovna třeba Pet Shop Boys, moje oblíbená kapela a až teď nedávno o nich psali v časopise, že jsou teplý, nebo George Michael je teplý.

    Nebo taky Adam Lambert, je taky kluky.

    A to, že o Billovi někdo řekne, že vypadá jako holky,není důvod ke kamenování, může to být myšleno tím, že je hezkej, může to být taky lichotka.

    Mě taky na některých fotkách připadá jako slečna, a jak by byli někteří kluci rádi,kdyby si je někdo spletl s holkou. *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší