Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlasujte

    Hlasujte pro Tokio Hotel na www.kisspublikum.cz a na www.myfansite.de *1* *1* *15*
  • Hodně síly, do prosince 2014.
    Už žádný smutek ani slzy.
    S každou bolestí je člověk silnější.
    Polibek a pusu.
    Hadí Oči *8* *3* *5* *1*
    • Hodně síly, do prosince 2015
      Jsi v pohodě?
      To se stává i těm nejlepším z nás.
      *8* *8* *8* *13* *3* *15* *2* *1*
  • Ich liebe dich...

    Já tuhle skupinu straaaaaaašněěěěěě zbožňujuuuuu!Oni jsou součástí mýho života a za ty tři roky co jsem jejich fanynka neexistoval jedinej den,kdy bych na ně nepomyslela,nebo nenavštívila jeden z blogů.Naprosto mě dostávaj Billovo krásný,ale občas i smutný texty.A vůbec všichni čtyři (ale zvlášť Kaulitzovi) jsou hooodně moc talentovaný a ten úspěch,co teď mají si zaslouží.Oni za to tvrdě bojovali a chtěli toho dosáhnout.A tak tímhle chc říct,že Tokio Hotel zůstanou v mým srdíčku forever and ever! *14* *3* *3*
    • Re: Ich liebe dichbill

      hezky *14*
  • tričko billa-TH

    Hledám tričko Billa nebo Toma nebo TH!!!
    Kdo ho má a chtěl by mi ho prodat,tak ať bez váhání mi napíše na e-mail že má to tričko!!!!Jestli mi prodáte tričko tak dejte:adresát.lucibus-buffy@seznam .cz
    předmět:prodám tričko(Billa nebo Toma nebo TH)!!A nápíše text,za kolik korun by to tričko prodal!!A hned se dohodnem!!A ať rovnou vyfoťte to tričko a pošle mi to přes email aby jsem se koukla jak vypadá!!!
  • Ahoj. To jsem já. Doufám že se ještě někdy uvidíme.
    Jsem uplně normální holka, nikdy
    jsem netrpěla fanynko manií. Jsi nádherná bytost.
    Nikdo mi nemá co závidět.
    Tak zatím. Bille
    • a brzy se uzdrav. To je hlavní.
  • A jeste neco. Si namyslenej az to boli. Co si myslis? Ze ti kazda padne az k noham? Tak to se pletes. A co tvoje blondyny? Dobra spolecnost? To je muj posledni vzkaz. Ja uz bych te nechtela. Mas preci svoje blondyny a bordely. Ne? Preji ti do zivota vse nejlepsi. Pa
    • Presne tak, at si ty blondyny a kur--
      Strci do prde--. Kdo je na to zvedavej. Fakta jsou fakta. Pa
  • Tokiáčci

    Němečtí Tokiáčci jsou mí miláčci. Líbí se mi jejich písně, Bill a Tom,to vím jistě. Bill je zpěvák odjakživa, každá holka se na něj dívá. Tom hraje na kytaru, oslní každou v davu. Gustav a Georg mě nezajímá. Bill a Tom jsou přednější, ti dva další vedlejší. *4* Miluju Tokio Hotel-Hlavně BILLA A TOMA!!! *14* *4*
  • *14* *14* *14* *14* *14* Bill je strasne klasnouckej...a Tom taky...ale Billí ma v sobe neco kouzelne tajemnyho.... *4* *14* *14* *1*
  • Fakt škoda že se dal obarvit na blonďato a změnil si image. Myslím si že tamto bylo lepší. O dost. No co no jeho rozhodnutí. Ale stejně. Najde se někdo kdo souhlasí?
  • Teď má tetování i na bříšku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit