Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj bille
  • JAG JE TYJO HNED TEN JEDEN BILL ROSTOMILEJ!!! NIGDO NA NĚJ NEMÁ!!! A JE TO ČERNÝ NE BÍLYM. PAK PA LIDI, JÁ SE DU HNED NADLÁBNOUT. *14*
  • I LOVE BILL

    *14* *14* *14* *14*I LOVE BILL KAULITZ *14* *4* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4*
  • Najlepšia stránka o THH

    Kuknite www.ichliebebill.blog.cz *3*
  • neznámý

    bill má prostě drsný vlasy...jako různě se dívám po kapelách a píši do diskuzí..jako TH nějak moc nemusím...ale myslím si že postupem času budou lepší a lepší a lidi budou jenom šílet *4* ti kluci podle mě mají talent...ale celkem mě udivujou vzkazy typu :bill vypadá jako ženská a TH jsou naprosto příšerní..celkem bych byla zvědavá jakou hudbu by složili právě ti lidi kteří kritizují ostatní...každý má cit pro jiný stil hudby a mají rádi jiné kapely..ale urážet kapely(v tomto případě právě TH) to je trochu moc ..asi by se jim taky moc nelíbilo kdyby jim uráželi jejich oblíbenou nebo snad nejoblínenější kapelu...co se týče kurta cobeina a jeho 4 proudové dálnice nebo jak, tak sem se opravdu zasmála dobrý vtípek ikdyž Nirvánu mám opravdu moc ráda *3* vše je jenom čistě můj názor ale někteří by se nad tím měli zamyslet jestli vlastně nemám aspon z části pravdu *3* jinak zdravím všechny příznivce a nepříznivce TH a billa *3* *4*
    • Re: ???

      Teda nechápu moc dobře, co jsi chtěla tím vzkazem říct, ale konkrétně mne teda nijak nevadí, že se někdo třeba naváží do mých oblíbenců, je to jeho názor.*5* A co se jich týče - ta hudba není až tak strašná, ale přijde mi docela ubohý, že si stavěj image na tom (konkrétně teda Bill), že se snaží vypadat jak holky *9*
      • Re: Re: ???

        miluju billa *14* *16* *4* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
  • Billík

    takze ja si myslimze bill nepatri mezi nafoukany mega hvezdy je sam sebou a to je u malo hvezd a je fakt peknej TH sem zacla poslouchat az ted a docela me to mrzi skoda ze uz sem je neposlouchala driv! zkratka Bill je bestoveja cely TH taky
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Vážení každý má svuj názor pro mne je Tokio Hotel takovej pruměrnej pop ale na Erose se bohužel ještě zdaleka nechytaj!!!
    • Re: Ramazzotti je extratřída!!!

      tak esi je TH průměrnej pop tak ramazzotti je silně pod čarou
  • fantokiohotel

    MUCQA

    bill je nej na světě
    a všech holek který ho maji radi
    jsou jeho lásky *14* *14*
  • Bill ? ×3

    Ahoj zdrawím wšechny xD
    No nic.... wíte... čtu tady věty jako je... Billík je nejlepí Billííík je nej kluk.. je krásnej a tak dále....
    Holky vzpamatujte se... dobře taky ho mááááááááám tak strašně ráda ale tímle akorát povzbuzujete Anti fanoušky aby si o Fanynkách myslely že to sou krávy bez mozku...sorry ale jo... Bill bez make upu?...no problem... mě se líbí i tak... já an něm nemá ráda styling... já mám ráda tu jeho osobnost... taQ fotil pro Max no.. měl na sobě hadry no hrůza... taQy mi vadí že to enní ten starej Bill ale co mi s tím naděláme?... vemte se e dkyby si měl vybrat kterou fanynku... fanatickou která si všude píše do přezdíwku Billienka.. billinka.. a tak dále... kaulitzová atd.. a nebo holku co ho po něem nekopíruje aŤ je to jmébno....
    Bill je taky jenom lověk [ i když pěknej jag něco *15* *15* ] a určitě je rád že má takovíhle věrný fanoušky... ae měli by sme vědět kde je naše hranice.... prostě... jo je to moe nej skupina.. taky si kůli ním dost vytrpím pže lidi od nás ze třídy je fakt ensnášej a holky je poslouchali tak tejden nic víc... víte tohle nemá cenu tady říkat že kdybyste prošli po ulici a nebyli by slavný taQ si jihc ani nevšimnete proptže mi to každá fans odvrátí...což bych vyvrátila i já.. ae proč.... je originální a tím narážím na ty co by mu hned "vyměnili" šatník,.... Ježiš tak si oblíká to co se mu líbí... když na to má taq at se tak oblíká... je to jeho věc... *8* *1*
  • sirina465

    Billi

    Bill je krasnej a sexy *14*
    • Re: Billi

      ok aj suj šis bill *3*
      • bill kaulitz

        ok nou ajmlu b
        *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší