Přejít na výpis diskuzí

Bill Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
746 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Billíček je nejkrásnější človíček na světě *14*
  • Fakt nechápu jak se může někomu líbit takovejdle škared.Ať už klukovi nebo holce,to nepochopim ty vado. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* Je to neumětel a akorát si hraje na umělce a nějaký jeho dojemný songy a kecy o tom,že si sám píše písničky?Na to mu snad neskočíte *3*
    • strč si tyhle svý kecy někam! Když ho odsuzuješ tak to sem laskavě nepiš díky já vim každý má svůj názor
      Ale ten svůj názor nemusíš psát zrovna takhle
      • Jsme ve svobodný zemi tak se svobodně vyjadřuju!Neopírej se do mě a radši se zajímej o ty svý slizouny!!! *16* *16* *16*
  • toto je můj názor

    každý má na ně svůj názor...navzájem si tady nadávají faninky s anti fans...je to docela směšné...a já si myslím holky, že vám to stejně asi jak píšete 4 ever nevydrží...a to říkám z vlastní zkušenosti...nejsem už ani fanynka ani nejsem anti fan...ale já si myslím že třeba bill už to přehání s tím jak vypadá...je to sice jeho image, ale ještě jsem neviděla aby se kluk maloval víc než nějaká např. modelka...je to dost nepřirozené...teď mi klidně nadávejte, ale je to můj názor a já nechápu proč si musíte všichni nadávat...proč byste radči nenapsali proč TH posloucháte nebo proč je nenávidíte?? *7* je to teenagerská skupina kterých bylo hodně a ještě jich hodně bude
  • Bill4ever

    Bill je k sežrání a zpívá náááádherně!
  • Bill
    je nejkrásnější,nejlepší je prostě dokonalej!
    "Hejtři" jestli nemáte rádi tokio hotel nebo billa tak to sem nepiště.Náš názor tím nezměníte.My věrní fanoušci u nich zůstaneme takže tak.
    podle mého není gay a kdyby byl? tak co,co? to by byl snad nějakej problém?Nemyslím si!
    Bill a celkově Tokio Hotel je ta nejlepší skupina! Teda alespoň pro mě. :)
    Vážím si toho a sem šťastná za to že je znám škoda že ne osobně protože by sme si skvěle rozuměli :D I LOVE BILL,I LOVE TOKIO HOTEL!!!!!!
    • A nemusíte sem "hejtři" psát. Jak říkám můj názor tím nezměníte já se za to nestydím že ho miluju atd... tak mi sem nepiště jak sem blbá jak ho můžu milovat atd... protože mě je to u pr*ele :) A vám by to taky mělo bejt u pr*ele protože protože s*át se někomu do toho co poslouchá je ubohý :)
      • Vím každý má právo vyjádřit svůj názor,ale tak ho nevyjadřujte takhle !! :) ;)
  • Tour 483

    Holky, možná i kluci Tokiačci posunuji tour o 2 týdny takže začínají Prahou viz. na www.tokiohotel.de to je super ne, když začínají první koncerts tour 2007 v Praze prý je to kvůly novému podiu, že se to zdrží tak uvidíme. *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *14* *14*
  • Ahoj bille ja tě mám rada jak vipadaš ja tě i miluju tě. vic a vic miluju tě
  • Bill

    Moc nechápu proč by každej kluk kterej o sebe nějakým způsobem dbá a stará se o to jak vypadá měl být gay. je vidět, že asi žádnýho gaye neznáte. Nevim proč by se nemohl líčit - dělá to snad dost známých osob. Vemte si třeba My Chemical Romance, HIM, Rasmus, Fall Out Boy, Billy Talent...a spoustu dalších emo kapel....je to prostě styl jako každý jiný...každý má rád něco jinýho a tak nevim proč mu nadáváte, že je debil, kretén a já nevim co ještě dalšího...tim schazujete jen samy sebe a je vidět, že jste větší chudinky, než ty který tady píšou jak je milujou a jak jsou úžasný....nemyslíte?...Nejsem jejich úskalní fanynka, ale vůbec je neodsuzuju - spoustu jejich písniček neni vůbec špatnejch...Billův styl je originální, trochu kontroverzní, ale docela zajímavej...Takže děvčata a kluci, zkuste se někdy zamyslet nad tim co tady plácáte za blbosti.... *8* *4*
    • Re: Bill

      Jasně ale Fall out boy,My chemical romance a Billy talent sou EMO skupiny takže se nedivim že se malujou,ale BILL?Ten EMO neni v žádnym případe...takže je jedině gay...ne že bych proti homosexuálům něco měla,ale proti Billovi hodně...ale to je můj nazor tak nebudte naštvaný že to říkám jo?
    • Re: Bill

      jéééžiši když nevíš že mcr nejsou emo,tak tam nepiš že sou!! *5*
    • Re: Bill

      Na MCR a HIM mi nesahej!!!! *16* *16* *16* Oni se tolik nelíčej, takže když o nich nic nevíš, tak buď zticha!!! *8* A jako MCR se vůůůůbec nelíčej, na to nevim kdes přišla, to bylo možná trochu za doby revenge a parade, ale teď už néé!!!
      • Re: Re: Bill

        Ale líčí se...sice ne moc, to máš pravdu, ale přece jen...tak nevim proč se do mě navážíš....nic jsem ti neudělala, navíc všechny kapely, který jsem jmenovala, mam hodně ráda....takže vklidu...
        • Re: Re: Re: Bill

          hej kdo tady ma neco proti mcr??? *16*
  • Tokio Hotel

    Já tedy sice Tokio Hotel neposlouchám,ale k diskuzi se připojím.

    Nevím proč se tady hádáte a nadáváte si kvůli Billové sexuální orientaci.

    To že nemá holku, může mít několik důvodů, za prvé, může být děsnej smolař v lásce, za druhé může teplý (není myšleno jako nadávka), nebo může být na oboje pohlaví na kluky i holky.


    Ale i kdyby byl teplý, tak se přece nic neděje,prostě o tom nemluví a nezviditelňuje to, spousta zpěváků a známých osobností je teplých a o některých jsem to dodnes nevěděla.

    Uvedu příklad: zrovna třeba Pet Shop Boys, moje oblíbená kapela a až teď nedávno o nich psali v časopise, že jsou teplý, nebo George Michael je teplý.

    Nebo taky Adam Lambert, je taky kluky.

    A to, že o Billovi někdo řekne, že vypadá jako holky,není důvod ke kamenování, může to být myšleno tím, že je hezkej, může to být taky lichotka.

    Mě taky na některých fotkách připadá jako slečna, a jak by byli někteří kluci rádi,kdyby si je někdo spletl s holkou. *3* *15*
    • Já Tokio Hotel miluju. A máš pravdu. I kdyby byl na kluky tak to v dnešní době neznamená nic tak strašnýho. Spousta lidí je jinak orientovaná a nestydí se za to. taky že není za co. Nemůžou za to a žádná nemoc to fakt není. A prezentovat se tím taky nemusí. Když ho někdo nemusí, tak mu nemusí hned nadávat. nikdo není dokonalej a zvlášť né ten kdo si myslí, že je homosexualita něco strašnýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší