Přejít na výpis diskuzí

Cher

OSOBNOST 31.12.2006 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsetko najlepsie!

    prajem jej vela zdravia, sily a spokojnosti k neuveritelnym 64. narodeninam. You go girl!!! *5*
  • Ohladom NOVEHO ALBUMU!

    Novy pripravovany album je v poslednom stadiu konecnych uprav. Oficialny datum jeho vydania je zatial este neznamy, ale hovorkyna Cher potvrdila, ze to bude bud koncom tohoto alebo zaciatkom nasledujuceho roka. Album sa bude niest prevazne v rockovom style. Ludia podielajuci sa na tvorbe novej dosky tvrdia, ze to bude najlepsi album, aky Cher za 45 rokov svojej kariery vobec vydala! Tak drzim palce, aby jej navrat do hitparad vysiel na *1*.
    *5*
  • cfrcrf

    vypadá jako chlap myslím si že je taková brutální
  • Interview priamo z natacania BURLESQUE

    neviem, ci linky budu fungovat, pretoze z nejakeho dovodu (neviem preco) sa tu nedaju spravne postnut odkazy na videa...
    ale tak skusme:
    1) http://www.youtube.com/watch?v=Ri_j CZAdxqU&feature=player_embedded

    2) http://www.youtube.com/watch?v=L89M 2bHiwBY&feature=related

    ak vam to nepojde - navstivte stranku www.supermusic.sk a vyhladajte si Cher - a v diskusii su tiez odkazy

    a k videam - neexistuje, ze Cher bude mat 64! rokov. (to nejde ani plastikami...)
    premiera Burlesque bude 24.11.2010 - ku nam to pride predpokladam niekedy v januari/februari.inac aj Christina & ostatne baby vyzeraju brutalne sexi *14*
  • Re: Burlesque

    super! snad to bude konečně ten slibovaný comeback...ještě to nové CD *3*
  • Burlesque

    17. januara bude s Christinou Aguilera prezentovat odovzdavanie cien Golden Globes. ma to byt promo k muzikalu, ktory spolu v tychto dnoch nakrucaju. k nemu vyjde soundtrack (nahranych je 18 pesniciek - neviem ci sa vsetky objavia vo filme a na soundtracku), ale dobrou spravou je ze 3 skladby nahrala aj Cher *4* som na ne zvedavy...
  • Re: cher

    tak toto by som netvrdil-porovnaj si ich talent (nie to co dosiahli) *5*
  • Burlesque

    Novinky: http://www.cherworld.com/news/?p=76 3
    vyzera to, ze opat budeme mat moznost ju obdivovat aj zo sedadla v kine:)

    (na portali www.imdb.com sa objavila aj zatial nepotvrdena informacia, ze by si mala zahrat v dalsom filme po boku al pacina a brada pitta) *5*
  • dianna114

    Happy Birthday!

    *4*
  • happy birthday!

    Wish you the best-darlin´ *3*
  • novinky

    no vyzera to velmi zaujimavo.najprv sa vyjadrim na tohto-rocne plany.Cher bude do konca maja(kveten) vystupovat vo Vegas.potom bude natacat novy film-Dropout(podrobnosti najdete na nete napr. www.imdb.com) v septembri(zari) sa vrati naspat do vegas-tam bude do decembra.
    na dalsi rok sa pocita s novym albumom, ktory ma vyjst ku koncu roku. na album sa caka dlhsie prave kvoli tomu, ze Cher planuje mat opat turne-to by sa malo zacat v roku 2011(vo februari 2011 sa skonci zmluva s Vegas).turne uz asi nebude takeho rozsahu ako farewell tour(325 koncertov), ale predsa bude *3*
  • Re: MP3

    díky skvělý! *3*
  • MP3

    nasiel som web stranku s mnozstvom mp3 od Cher: http://top.procher.org/part1.php *3*
  • dalsie filmy

    na youtube pribudli dalsie filmy-v anglickom jazyku- if these walls could talk, tea with mussolinni a carodejnice z eastwicku *4*
  • vas nazor

    ahojte Cherfans.zaujimalo by ma,ktory je vas najoblubenejsi album, film a piesen od Cher.u mna vedie album Living proof, film Maska a pesnicka Love is the lonely place without you
  • YES!

    *3* konecne aj samotna Cher potvrdila some news.Vyjadrila sa k novemu albumu,ze je teda v pripravnom stadiu a priznala sa k novemu filmu,ktory sa bude natacat v lete(cize nie su to len rumors) *3*
    pohravam sa so sialenou myslienkou...nikdy som nezazil Cher nazivo a predstava, ze by som ju siel pozriet do vegas ma laka stale viac a viac.nema niekto z vas(die-hard fans) podobne tendencie?...
  • Filmy

    inac keby ste mali niekto zaujem pozriet si nejake jejfilmy- chodte na youtube.Je tam "Silkwood,Mask,Mermaids a myslim ze aj Moonstruck" *3*
  • new album

    poslem vam co som nasiel na nete:

    "Hey guys I just spoke with my sister in New York, She told me (should not of as its conferdental, but u guys won’t tell) Cher is to go into the studio to record a new album in January, she wants to have a mixed album of everything from rock, to pop and a little r’n'b dance twist,

    she may even speak about it on Elen. again keep it to yourselfs"

    3.11. 2008 bude hostom talkshow Ellen-checkujte youtube.niekto to tam urcite postne.crossin fingers
    *3*
  • pussycat

    Re: Novy album

    strašně moc se těším, aspoň aby už byl nějakej singl *14*
  • Novy album

    Co sa tyka noveho albumu-zatial ma vybrate iba pesnicky-ako sama povedala vybrala si najtazsie-takze bude potrebovat hlasoveho pedagoga.Vacsinu z nich jej opat napisala Diana Warren(albumy Heart of stone, Love hurts). 5.10. sa koncia tohtorocne vystupenia z Las Vegas,ktore boli takmer vzdy vypredane.kvoli suchemu vzduchu,ktory je vo Vegas-mala problemy z hlasom.tak dufamje,ze po navrate do LA sa da doporiadku a zacne s nahravanim.peace *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit