Přejít na výpis diskuzí

Cher

OSOBNOST 31.12.2006 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přes 7000 fotek!!!

    Lidi, jukněte na www.cherlove.net a klikněte na Galerii. Je to tam super, fakt !!! *1* *5* *1*
  • Leving Proof je NEJ!

    Pro mě je Living Proof nejlepší album co Cher kdy vydala.Sice nebylo tak úspěšný jak Believe,ale všechny skladby z toho alba miluju!! *14* Nejradši mám The Music's No Good Without You, Song For The Lonely,A Different Kind Of Love Song nebo Love Is A Lonely Place without You. Jinak se mi líbí ale všechno! Album mělo i úspěch (prodalo se přes 6 mil!!!) *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Living Proof

    The Look ! no ta je skvělá, mě se nejvíc líbí Song for the lonely ! *3*
  • Re: Re: Re: Living Proof

    mě se strašně líbí celé living proof, třeba songy rain,rain, body to body, heart to haert nebo you take it all,no prostě všechny jsou super!!!
    ä naprosto úžasná je písnička The look *14*
  • Re: Re: Living Proof

    TO JE PRAVDA, ALE TŘEBAS PÍSNIČKA ¨THE MUSIC'S NO GOOD WITHOUT YOU¨ JE NEJEN SUPROVÁ, ALE TAKY JEDEN Z JEJÍCH NEJVĚTŠÍCH HITŮ.
  • Re: Living Proof

    pretoze single z tohoto albumu neboli velmi uspesne a kedze to bolo jej posledne turne-chcela sa lucit s tymi najvacsimi hitmi, ktore ma...
  • Living Proof

    Právě sem si koupil DVD The farewell tour a je to fakt koncert všech koncertů, zkrátka na úrovni! Akorát by mě zajímalo proč tam zpívala jen dvě písničky z cd Living Proof, když se turné jinak jmenuje ¨Living Proof - The Farewell Tour¨, fakt by mě to zajímalo...protože ty písničky z living proof jsou fakt skvělý ! *7*
  • Re: JE FAKT ŽHAVÁ

    tak to jo no... *3* *14*
  • Re: human

    album by mělo bejt v ůplně jiném style, takže se tam ten song hodit nebude (podle mě), ale jinak si mi líbí...
  • JE FAKT ŽHAVÁ

    Je to prostě naše jednička, jinak se to popsat nedá! *14*
  • Re: human

    nebylo by to spatny akorat je uz ta pisnicka 3 roky stara tak nevim... *7*
  • Re: human

    Podle mě, se ta písnička na to nový album nehodí... *5*
  • human

    a taky by nebyl špatnej nápad kdyby na to nový cédo dala jako bonus písničku z filmu Bratři jak se patří 'human', mno nevim nevim...možná to tak bude páč ten super song nebyl nikdy na cédu vůbec vydanej a je to jedna z nejoblíbenějších písniček Cher... *1*
  • Re: ÚSPĚCH?

    mno určitě bude! posledních 20 let měla cher veleúspěšná alba, tak pochybuju že se to ted změní...nemůžu se na to cd dočkat! *14*
  • Re: ÚSPĚCH?

    Jasně že bude! když vydala v roce 87 album Cher tak to byl megahit, bylo to po 5 letech co vydala desku I paralyze což propadlo...takže se těště na novej super úspěch !!!! *14* *14* *3*
  • Re: ÚSPĚCH?

    jednoznacne...podla mna to je jej taktika..na niekolko rokov sa odmlci a potom sa vrati...a zakazdym sa jej podari triumfalny comeback....a som presvedceny ze takto to bude aj tento-krat *3*
  • ÚSPĚCH?

    MYSLÍTE SI ŽE SI NOVÝ CD DOBŘE POVEDE A BUDE TO DALŠÍ MEGAÚSPĚCH???? *3*
  • nej zpěvačka

    mám jí ze všech zpěvaček nejradši, umí fakt moc dobře zpívat a pořádně to rzject, jen tak dál !!!! *4* *4*
  • Cher !!!

    je to skvělá ženská plno energie ! miluju jí ! *14* *14* *14*
  • je fakt dobrá !

    Je to nej ženská na světě,obdivuju jí! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit