Přejít na výpis diskuzí

Cher

OSOBNOST 31.12.2006 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filmy

    inac keby ste mali niekto zaujem pozriet si nejake jejfilmy- chodte na youtube.Je tam "Silkwood,Mask,Mermaids a myslim ze aj Moonstruck" *3*
  • Cher je super

    Podle mě je Cher tou nejlepší zpěvačkou na světě a mrzí,že chce skončit nebo dokonce už skončila s profesionální karierou.Jeto velká škoda,protže takto výjímeční lidé již skoro vymřeli. CHER JE DIVA SVĚTOVÉHO KALIBRU.
  • Cher se vrací !!!

    Fanoušci, Cher neukončila kariéru! Dala si delší pauzu ale brzy se vrátí, nové CD koncem roku a začátkem 2008 bude koncertovat v Las Vegas, bude hrát ve filmu a vydávat videoklipy, takže se těšte !!!!! *4*
    • Re: Cher se vrací !!!

      Fákt!!!!
      Já o tom ani nevěděla, nový cD, tak to bude BOMBA, já se táááááááááááák těším *14*
      Já jí úplně miluju, ona je nejlepší!!!!!

      P.S. Nemáte tu někdo nějaký její film na dvd? Nemůžu žádný sehnat, mám jen čarodějky z eastwicku *9*
    • Re: Cher se vrací !!!

      cd vyjde asi az na jar-este sa netesme.zatial su len pesnicky-do studia este nevstupila-nejaky "mesiac" bude nakrucanie urcite trvat.ale tesim sa na comeback *1*
  • to je ale neštěstí !

    Právě dneska sem se dočetl, že Cher spadla ze schodů, páč nesla nějaký těžký věci a vyrazila si 3 zuby...*9* bylo to na jejích německých stránkách, tak tam jukněte !
    • Re: to je ale neštěstí !

      neboli to zuby ale prsty na nohach
      • Re: Re: to je ale neštěstí !

        cože ?
    • Re: to je ale neštěstí !

      bylo to 15. srpna, ale začala se o tom psát až tedka...smůla ...to muselo bolet ! *10*
  • A je to tu!!!

    www.cher.com
    http://cher.yuku.com/ *14*
    • Re: A je to tu!!!

      jj, lístky na LV show se už prodávaj... *14*
  • Praha

    slyšela jsem, že Cher přijede do Prahy, nemám to ale zrovna z moc spolehlivého zdroje,tak by mě jen zajímalo, jestli o tom neslyšel ještě někdo? *15*
    • Re: Praha

      to bude jeden z dalsich "rumors"...cher momentalne pracuje na vylepseni jej las vegas show,kedze po prvych 16 vystupeniach nebola so vsetkym spokojna-a paparazzovia ju v tychto dnoch zhliadli vo west holywoode.album ma vyjst na buduci rok-posunulo sa to *9*
      • Re: Re: Praha

        zase se to posunulo!!???? *9*
  • dalsie filmy

    na youtube pribudli dalsie filmy-v anglickom jazyku- if these walls could talk, tea with mussolinni a carodejnice z eastwicku *4*
  • happy birthday!

    Wish you the best-darlin´ *3*
  • Interview priamo z natacania BURLESQUE

    neviem, ci linky budu fungovat, pretoze z nejakeho dovodu (neviem preco) sa tu nedaju spravne postnut odkazy na videa...
    ale tak skusme:
    1) http://www.youtube.com/watch?v=Ri_j CZAdxqU&feature=player_embedded

    2) http://www.youtube.com/watch?v=L89M 2bHiwBY&feature=related

    ak vam to nepojde - navstivte stranku www.supermusic.sk a vyhladajte si Cher - a v diskusii su tiez odkazy

    a k videam - neexistuje, ze Cher bude mat 64! rokov. (to nejde ani plastikami...)
    premiera Burlesque bude 24.11.2010 - ku nam to pride predpokladam niekedy v januari/februari.inac aj Christina & ostatne baby vyzeraju brutalne sexi *14*
    • Re: Interview priamo z natacania BURLESQUE

      Burlesque bude mat v Cechach premieru 03.02.2011!
  • Ohladom NOVEHO ALBUMU!

    Novy pripravovany album je v poslednom stadiu konecnych uprav. Oficialny datum jeho vydania je zatial este neznamy, ale hovorkyna Cher potvrdila, ze to bude bud koncom tohoto alebo zaciatkom nasledujuceho roka. Album sa bude niest prevazne v rockovom style. Ludia podielajuci sa na tvorbe novej dosky tvrdia, ze to bude najlepsi album, aky Cher za 45 rokov svojej kariery vobec vydala! Tak drzim palce, aby jej navrat do hitparad vysiel na *1*.
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit