Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Janda

OSOBNOST 25.9.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj dalibor zradostov ta pozdravujem.velmi by som chcela tvoj mejl aki mas.ja ti ties poslem svoj,ja mammonika matulova81@gmail.com.drzim ti palce aby si to zvladol spievani.ati prajem pekne prezitne vianocne sviatky aj tvojej cere aby ste boli zdravi.to vam praje monika
  • Ahoj dalibore.velm ta rada pozdravujem.velmi sa mi pacil vas koncert aj pesnicky,nigdi nato nezabudnem .ahoj spozdravom.monka zblavy
  • Všechno nejlepší k dnešnímu svátku.
  • V létě bude Dalibor v Hradci Králové na velkém koncertu "Zlaté hvězdy se vracejí" a dalšími svými vrstevníky. Bude to super BOMBA. Děsně se na to těším!!!!
  • Narozeniny tady jsou napsaný špatně Dalibor Janda je má 21. 3.
  • Vše nejlepší k narozkám Dalibore,vaše hudba byla vždy super :) ,tak ještě hodně dlouhá plodná léta v hudbě a v životě jen klid a štěstí .
  • magdalena.korodiova
    Dalibor Janda vystoupy 9.4.2013 ve velkem kině ve zlíně narozeninovej koncert.........--- *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dalibore vše nej!!!!k narozkám!!!!! *4* *4* *4* *4*
  • AHOJ milý Dalibore! K Tvým dnešním narozeninám Ti přeji vše nej, hodně pěkných nových písní a zdravíčka!
    HONZA básník OLOMOUC
  • Ahoj Dalibor, celý život počúvam tvoje super piesne, držím palce do ďalších úspešných rokov tvorivej práce. Aby som nepísala iba o robote,si úžasný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit