Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Janda

OSOBNOST 25.9.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Nepočúvam ho a nemusím ani ten jeho chraplák

  • Všechny nás odvezou.

  • I nesmrtelní.

  • Všichni jsme smrtelní.

  • Penis 50 centimetrů.

  • Luky1987

    Chraplák🤮

  • hurvinkovamorticie

    vše nej hodně zdravi  štěsti a lasky

  • hurvinkovamorticie

    zbožnuju jeho hlas  zpěv  charizma

  • Luky1987

    Dalibor Janda🤮

  • Luky1987
    Dalibor Janda je dobrej českej zpevák a už legenda
  • Monika matulova
    preteba dalibor:Srdecne ta chcem pozdravit.Ako sa mas!ja velmi zle. Stale. Mislym nAteba. Aj ked uz mas dost rokov ale mas dobry hlas. Ahoj monika
  • Ahoj dalibor velmi ta chcem kraasne pozdravit.ako sa mas!ja trocha zle som tak chora kaslem,ti Ako si zdravy zatial sa drziš sebe.vies ak navas si spominam aj natena si obcas spomeniem mam ta velmi rada,prajem ti pekneho sylvestra a stastlivy novy rok aby si zvladol.ahoj spozdravom monika matulova
  • Ahoj dalibor.velmi ta aj tvoju ceru pozdravujem.ako sA mas!velmi ta mam rada ako spevaka.chcem ta poprosit ci bi si mi mohol poslat svoju pohladnicu zautogramom podpisom napamiatku na moju adresu monka matulova kovaCsova85rusovce. Bratislava.85110,A j ti praje pekne pozehnane sviatky aj tvojej kapele,stale nateba spominam dobrom si super spevak mas pekne pesnicky.drsa dalej abi si to zvladol ako 62rocny spevak.maj sa krasne.ahoj monika zbratislavy.
  • 7,12.2015monika.ahoj dalibor velmi ta strasne mam rada ale ti velmi fandim. Velmi ti chcem spitat ci mas adresu svoju do fanklu,lebo ja mam adresu skupiny Elan ale le tu bratislave mozes mi odpisat na meil.ja mam svoj mielovu adresu Monika matulova 81@gmail.com,velmi mam rada tvoje pesnicky si aj obcas spievam prinich.posli mi svoj meil.spozdravom monika
  • Ahojte skupuna prototip.velmi chceem pozdravit.ani neviem ako mM vas tak rada.co budete robit cez sviatky aj ti dalibor janda stale nateba si spomeniem ale aj na ten koncert pondelkovi toho co bol vecer pametassa,posielam ti zato velke srdce.,jako sa vam dari ja vAm prajem pekne sviatky.akoj monikamatulova
  • Mila skupina prototip.velmi vAs sceleho srca vas zlaskov chcem pozdravit aj teba dalibor.ani neviem ako som si tak zasluzila vas koncert,strasne sa mi zapacil ale naj viac som si oblubylateba dalibor mam ta velmi rada spozdravom monika matulova.
  • Ahoj dalibor velmi bysom ta chcela poprosit olaskavost.ja by som chcela napamiatku tvoje cedecko na vianoce lebo nemozem si niejak kupit cez internet tak rada bysom si zelala ako darcek.poslem ti mohu adresu aby si vedel.moja adresa monika matulova.kovacsova85rusovce.bratislava.85110 mobil mam0910947052,ako sa mas!drzim ti palce.ahoj monika.ake budu uvas vianoce stredre alebo slabe.
  • Ahoj dAlibor.chcem vediet budes este mat koncert na slovensku bratislave,lebo mne sa velmi pacil tvoj koncert.ahoj tvoja fAnusicka monika;-)
  • Ahoj dAlibor.velmi bysom chcela odteba adresu do fanklubunevies mi povedat aku mas fanklub,lebo mam adresu do fan klubu skupina elan .som si aj stiahla tvoje pesnicky z internetu najviac sa mi pesnicka jahovy kokteil velmi sa mi pacia strasne pesnicky.velmi pozdravujem vasu kapelu.ahoj monika
  • Monika:ahoj dalibor.ani neviem ako to zvladas doma napriklad oprat,chcem sa spitat byvas niekedi doma ze si idichnes alebo pospis po vystupeni koncertoch.velmi sa mi pacil vas koncert.spozdavom monika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit