Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Janda

OSOBNOST 25.9.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší

    Chci blahopřát také Dalibotu Jandovi k jeho 58.narozeninám.Je to fajn zpěvák a kytarista.Už v mládí jsem ho poslouchal na LP-gramofonovém disku(např.písen Kde jsi?).
  • chlap mojich snov

    ja by som sa tiez chcela pridat k fanusickam Dalibora Jandu,pretoze tak ako tisicky inych fanusikov aj ja ho zboznujem uz od mladych cias,a nesmela som vynechat ziadny koncert,ktory absolvoval na Slovensku,jeho piesne pocuvam stale,jeho niektore albumy mam aj v telefone,preto mu prajem este vela uspesnych rokov v spievani
  • misha77

    CHLAP MÝCH SNŮ

    HEZKÝ VEČER VŠEM,CO MAJÍ RÁDI DALIBORA JANDU STEJNĚ JAKO JÁ
    I KDYŽ MI JE 35,ZBOŽNUJU HO OD SVÝCH 14-TI. VŠUDE BYLY PLAKÁTY DALIBORA,VŠUDE -L-P -- DESKY--PROSTĚ CHLAP MÝCH SNŮ,HLAS MÝCH SNŮ
    DALIBORE,I PŘES VŠECHNY PŘEKÁŽKY OSUDU,ZPÍVEJTE JEŠTĚ HODNĚ DLOUHO
    .KDYŽ MÁM DOBROU NÁLADU,PUSTÍM SI -JANDU,KDYŽ JE MI SMUTNO,PUSTÍM SI HO TAKY
    -CO DODAT,JE TO PROSTĚ MOJE TAJNÁ LÁSKA *4*
  • Re: Re. Re :Re: Pro. DALIBOR JANDA

    Nevěděla jsem Dalibore ,že vám zemřel syn je to hrozné mě taky zemřel 30 letý syn Kaja stál na odstavné ploše a volal manželce a auto do něj najelo,cítím s vámi a moc vás obdivuji i vaše písničky Helena
  • Stejný osud

    Vážím si Vás pane Dalibore,děkuji za krásné písně.Jelikož jsem dnes viděla v ČT Vaši 13.komnatu a mám stejný osud jako Vy, protože jsem před dva a půl rokem přišla o syna Jana při autonehodě,a mám i podobnou povahu jako Vy, že to vše držím v sobě, chtěla bych Vás poprosit,zda byste nesložil píseň pro stejně postižené rodiče,určitě by nám to všem alespoň chvilku ulevilo od té tíhy.Omlouvám se a děkuji Stanislava J.
  • Setkání

    Ahoj Vašku, moc ráda jsem tě po tolika letech (myslím 25???) viděla. Vypadáš dobře a pořád ti to hezky zpívá. Škoda, že nebylo trochu času si popovídat (Labské léto 29.8. Ústí n.L.). Kdyby jsi měl chuť se ozvat...tady je moje číslo 739 262 024. Těším se Yveta z M.L.
  • 2272

    Re: Dotaz

    Ahoj nejsou jeto jen zhoda příjmení měj se fajn ahojky *4*
  • Dotaz

    Máme spor zda Dalibor a Petr Janda jsou bráchové.Dík za odpověd. *4*
  • Dotaz

    Máme spor zda Dalibor a Petr janda jsou bráchové.Dík za odpověd. *4*
  • 2272

    Dalibore

    Jsi pořát krásnej mužskej jen tak dál pááááááááá *4*
  • 2272

    Jana

    Dalibore hodně ti fandím přeju ti aby se ti dařilo víc a víc tvoje písničky poslouchám pořát každý den vždycky mě dokážou rozveselit už se těším na další tvuj koncert doufám že nějaky brzy bude přeju hodně štěstí měj se fajn páááááá *4*
  • daliborovi

    jandu počuvam od 16 rokov ukludnuju ma jeho piesne dnes mam 43 vipočujem si ho stale držim mu velmi palce zdravim všetkych
  • DALIBOR

    DALIBORA POCUVAM UZ OD DETSTVA.JEHO PESNICKY MA VEDIA STALE NALADIT ALE AJ UKLUDNIT.MA VELMI PEKNE TEXTY A HLAS MA UZASNY.DALIBORA SI OBLUBILI AJ MOJE DETI.PRAJEM MU VELA USPECHOV A KONCERTOV NA SLOVENSKU.PA *14*
  • vendulik83

    miluju ho:-)

    Žíííííííííííííííí
  • legoplast

    narozk

    Preji vse nej k narozeninam *14*
  • Narozky.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil. Pamatuji se na Vaše písně. Mini sukně, Oheň Voda Vítr. Prototyp atd. To byl odvaz od reality. Zdraví Kamil
  • cd

    zdravim vas vsetkych. chcel by som vas poprosit o INFORMACIU KDE BY SOM ALEBO KTO BY MI PORADIL AKOZOHNAT VSETKY CD DALIBORA VELMI PEKNE DAKUJEM PROSTE MA SKVELE PESNICKY .DAKUJEM DAJTE MI VEDIET NA odkaz@pobox.sk *5*
  • nika1979

    Re: dotaz

    vitr kapse. ve filmu *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dalibore jsi stále fešný muž

    Dalibora miluji už od svého dětství.Je to super mužský a jeho písně můžu poslouchat denně.Jeho texty jsou opravdu ze života a nikdy člověka neomrzí.Dalibore ať každý den stojí za to!
  • nika1979

    Re: Re: Re. Re :Re: Pro. DALIBOR JANDA

    dnes vichazi blesku. cd dalibora jandy.
    tak běž tě do trafiky. jdi cd koupit.
    odkaz velkejjjjjjjjjjj-dik/////////////// /////////////////////////////////// //////////////////////////////***** *********************************** ***§§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit