Přejít na výpis diskuzí

Dana Batulková

OSOBNOST 13.7.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Daninko všechno nejlepší k narozkám. A jestli ti to udělá radost tak jsi v Comebacku nej.
  • Abby-Fabby
    v Comebacku je úplně super *14* *14* *14* *14* *14*
  • punkkatty

    Comeback

    V Comebacku je skvělá, má skvělý hlášky.
    Přeji všechno nejlepší :)
  • Jakub

    Hele,je pravda že je matkou Jakuba Prachaře?
    • Re: Jakub

      Ano je to moje maminka
  • Dana

    Milá Dano,mám vás jako herečku velmi ráda,obdivuji vás,jak jste se vyrovnala se spoustou osobních věcí,navíc vypadáte pořád tak krásně,jste můj velký vzor.Přeji jen to nejlepší.
  • dano...

    milá dano,nechápu,proč všem vadí,že kouříte,je to přece vaše věc!!
    v comebacku jste bezva...
    vše nej k narozkám
    a hodně dárků
    skih
  • ilovehorses

    narozky

    Všechno nejlepší k narozeninám



    A PŘESTAŇTE KOUŘIT *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: narozky

      Jestli Dana Batulková kouří, tady může být všem ukradený...
  • Vše nééj :)

    všechno nejlepší hodně zdravý a štěstí:)*
  • narozeniny

    Milá Danuš
    Přání k Tvým dnešním narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
    • "Stalker je člověk patologicky posedlý zájmem o jinou osobu, často veřejně známou, nebo jemu blízkou.

      Projevuje se zejména opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (dopisy atp.), dlouhodobým sledováním aktivit dotyčné osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných, přátel atp. Takový zájem cílenou osobu obtěžuje, narušuje její soukromí a může vzbuzovat strach; někdy ústí až v trestní stíhání stalkera."
    • Zabývá se ta pí Sadílková něčím jiným, než tu chodí po Osobnostech a pořád tak okatě přeje? Lidi, podívejte se schválně na ty její okaté přací aktivity tady na těchto str. - není to trochu podivné? To už je nějakých hereckých osobností.., hlavně je se ale okatě podepsat, že??? To je jako TADY JSEM BYLA JÁ!!! Jako by chtěla říct, TAK SI MĚ UŽ KONEČNĚ VŠIMNĚTE A ZAČNĚTE VÍC VÁŽIT!!! Není ona nějaká v pocitech, mj. i nedoceněná? *7*
  • ilovehorses

    Dana

    DANA BATULKOVÁ KOUŘÍ ! ! ! ! ! ! !
    zdroj: www.mestskadivadlaprazska.cz/fotoga lerie/fotografie/vse-o-me-matce-pre miera-divadlo-abc-172.html
    Dana tam stojí s vínem a cigaretou v ruce!!!!!!!!!!
    • Re: Dana

      No a co?? To je každého věc... A její herecké výkony to rozhodně nijak nesnižuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit