Přejít na výpis diskuzí

Dana Batulková

OSOBNOST 13.7.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ilovehorses

    StarDance,Comeback

    Dobrý den,s bráchou,který je o 10 let mladší(1 rok),jsme se na internetu dívali na StarDance a nejvíc se nasmál u freestylu *1* (a to se směje u málokterého videa!!).
    V Comebacku hrajete naprosto úžasně a když jsem se ptala rodičů,který herec hraje asi nejlíp,řekli p.Martina Dejdara a Vás.
    S přáním všeho dobrého v životě
    Katka(12)a Martínek(1) *4*
  • Paní Baulková

    Jste naprosto úžasná, ve Vašem věku vypadáte skvěle, tančíte báječně, držíte bez problémů krok s mnohem mladšími kolegy.
    Je jen dobře, že se ve Vašem životě vše v dobré obrátilo, jen si moc pžeju, aby na StarDace koukal i pan Prachř. Aby viděl, o co přišel, když se dal do holportu s tou leklou a nudnou bezvýraznou rybou.Držte se!
  • jesrli se chce někdo vrtat v tom, proč ji Prachař opustil, tak ti vám může být úplně jedno. To je Danina soukromá záležitost a bulvár to jenom rozpitvává. Dana je jinak úžasdná herečka a má velmi mladistzvou vizáž i bez plastik. Moc ji fandím
  • Dana

    Jste fakt super ženská.mát energii,fandím Vám;-)
  • Pro Danu

    Dano,jste fantastická!Hluboce před Vámi smekáme!Já i moje žena,která je Vaší bývalou spolužačkou,Vám držíme palce a přejeme hodně štěstí.Mirek a Lenka
  • Skromná a soudná

    To, co Vám chci napsat není o tanci. Tančíte hezky, ale jak jste i sama řekla, tanečně byla Z. N. přeci jen lepší. Mě však především zaujala ta vzácná souhra mezi tím, jak vypadáte a jak se chováte. Jste sympatická a atraktivně vyhlížející žena, jakých je zvláště mezi herečkami určitě víc, ale ten Váš projev, plný skromnosti, prostý i jen náznaků nějakých hvězdných manýrů, ta Vaše přirozenost, je něco, co se tak často nevídává. Věříte, že z celé Star Dance, jsem nejraději pozoroval, jak se tváříte ? *4*

    Miroslav - KV
  • SUPER

    Jak úžasné ukázat že i zralá žena dokáže své diváky oněmět nádherným tancem!! Opravdu skvělý tanec se super tanečníkem! *3* *3* *3*
  • Dana

    Paní Dano, vy jste opravdu skvělá herečka a tanečnice.Když jsem poprvé viděla seriál Redakce hned jsem věděla, že budete ta nejlepší herečka.Celou řadu Star dance III jsem Vám fandila.Přeji mnoho dalších úspěchů a bylo by mi potěšením se s Vámi setkat. Denisa1 *4*
  • Mám ji moc ráda,opožděně přeji vše nej...nej... k narozeninám. Alena
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.Artur

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit