Přejít na výpis diskuzí

Dana Batulková

OSOBNOST 13.7.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo padesátka na krku vše nejlepší...
  • Dana

    Ahoj.Mohla byste mi prosím Vás napsat celý datum narození? L. *7*
    • ilovehorses

      Re: Dana

      16.3.1958 v Praze *4*
  • Stardance

    Dobrý den paní Danu, jen jsem Vám chtěla říct, že ve Stardance jste prostě skvělá. *4*
  • Samba

    Star dance SAMBA 7 - 8 - 7 - 8 to je senzace. Obdivuji, jak Dana drží krok s mladou generací. Asi nezvítězí ale do finále by mohla dojít. Držím palce. *3*
    • Re: Samba

      Vildo, to koukáte, co? *3* *5*
  • všechno nejlepší k narozeninám hrajete fak úžasně ste super herečka *4* *4* *4* *4* *4*
  • Gratuluji k zrcadélku TýTý. Bylo by fajn, kdyby existovala i kategorie Objev roku pro umělecký obor.

    Tanec by si nominaci hodně zasloužil. Je škoda, že po třech řadách SD v televizi nepřibyly žádné přenosy z tanečních soutěží nebo třeba tanečního aerobiku. Naštěstí dnes talentovaní lidi už nejsou závislí na (ne)schopnosti programových ředitelů TV.
    Docela by mě zajímalo tae-bo, třeba budu mít při surfování štěstí, lepší 2x vidět než jednou slyšet *3*
    P.S.: Taneční vystoupení v Kuřeti před týdnem bylo milé, ale mělo jednu velkou a ZÁSADNÍ chybu - uteklo to jako voda! *4*
  • ilovehorses

    Mariana a Jakub

    Mně se hrozně líbila Mariana a Jakub v pohádce Poklad na Sovím hrádku....To bylo super *14*
  • Vše nej,k narozeninám,hodně štěstí a hlavně zdraví.Bronislav
  • milej pani Batulkovej prajem vsetko najlepsie k narodeninam,/na ktore mimochodom vôbec nevyzera/...zdravie,herecke a osobne uspechy...hlavne v laske...aby sa uz nikdy netrapila kvôli Davidovi...syn Jakub je velmi sympaticky a ma usmev po maminke...
  • Danuška

    Danuško,moc jste se nám líbila,byla jste naprosto dokonalá.MOC JSME VÁM TO PŘÁLI.A Honzík jedním slovem bomba.Máme Vás moc rádi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit