Přejít na výpis diskuzí

Dana Batulková

OSOBNOST 13.7.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jste jim to nasekala...

    Jste bezvadná.Promiňte, že Vám připomenu Váš věk, ale právě proto, JSTE 1!!! *14* Prostě - nasekala jste to těm "mlaďasům"!!! a to je velice hezké a úctyhodné. Jste nejen pěkná ženská, ale zřejmě máte i pevnou vůli. BLAHOPŘEJI!!! *3*
  • vzkaz

    Daně jsem vítěztví ve STARDANCE moc přála a fandila moc se mi v tom líbila měla hezkého sympatického partnera slušelo jim to i přes ten věkový rozdíl.Byli jste oba SUPER *14* *14* *14*
  • radost

    Dano, Honzo, moc jsme Vám s dcerkou Kristýnkou (narozena v březnu 2002 v Rybách, jako Vy) fandily (žijeme spolu samy). Kristýnka říkala, že se s Honzou Onderem k sobě moc hodíte, chce si schovat Vaši fotku z dnešních novin, a pro mě, skoro 44 letou mámu jste velkým povzbuzením do života. Byla radost sledovat sobotní Star-dance, jinak se na TV nedívám vůbec, není čas. Přeji Vám i Honzovi moc štěstí v osobním životě, ta druhá dvojice tančila taky nádherně, ale ve Vás dvou bylo něco velkého, úžasného navíc a to po celou dobu soutěže. Sama bych si přála něco takového prožít, co jste zažila díky soutěži Vy. Zdravíme Vás oba! Šárka a Kristýnka
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k narozkám
  • Abby-Fabby
    v Comebacku je úplně super *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší k narozeninám!
    Moc jste se mi líbila v Comebacku.I přes životní pády z vás čiší spousta elánu a energie!Máte můj obdiv!Rád bych vás zas viděl v nějaké komedii.
    Tak hodně štěstí!
  • vše nej k narozeninám *3*
  • vše nejlepšíííííí *4*
  • Všechno nejlepší :-)
  • :)

    16.3.1958

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit