Přejít na výpis diskuzí

Daniel Bambas

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chci s tebou sex

    moc se mi libis casto si ho honim pred tv nebo ve sprse myslim na tebe a strikam sve semeno na tve plakaty chtel bych te poradne ojebat mam na tebe velkou chut prej mas rad taky sex *5* *4*
  • skvely herec

    Ahoj Dane si primovni chlap,herec a jinak sem moc rada ze te vubec do tech rodinnych pout v roli pravnika vzali,nedovedu si tam predstavit misto tebe např.Petra Novotného:)) rada se na tebe koukam a sem zvedava jak to dopadne stebou a z h.holisovou!papa mej se at se ti vede jeste vic a stoupac v herectvim jeste vis a vis:)) *4*
  • ideál

    Ahoj,v poutech si super,prostě ideální chlap vážně,máme tě rádi a at´ se ti daří...... *3* *4* *15*
  • rodiče

    Daniel pochází prý z herecké rodiny. Zajímalo by mne, kdo jsou jeho rodiče? *3*
    • Re: rodiče

      Daniela Bambasová
  • Daniel Bambas

    Celá rodina tě u nás obdivuje si opravdu super herec tan se zrodí jednou za sto let mamka říká že si dvojče Jamese Blunta ale opravdu to tak je jste si dos podobní mužeš se někdy ozvat na te.732453976 tak zatim budu čekat *3*
  • sarynka.s

    email

    holky prosím vás a jakej ma teda email??? ja bych mu na něj napsala o podpis schánim ho totiš už docela dlouho předem moc děkuji *4*
  • je to

    pěknej chlap *4*
  • Super herec

    Ahojky Danieli Bambasi jseš opravdu dobrý herec v Rodinných poutech okouzlující muž Ahojky Terka(ps.měj se)! *14*
    • Re: Super herec

      On nehraje v rodiných poutech ani nehrál!Rodiná pouta už nejsou 2roky ale V.K.V je rok a půl takže on hraje ve vkv vím že je to to samé ale pouta tam byly jen rubešovi nebyl tam třeba Lang,Černý apod. *13*
  • l.t

    Ahoj chcem vam povedat, ze som narodena vtedy ako on presne. A strasne ho lubim...!!!!!!! *8*
  • nejfaninka

    Eliška

    Dane jestli to čteš(někdy) *14* tak vám musim říct že jste fakt upa nej herec ve VKV ste fakt good lepšího jsem tam fakt neviděla já vás mám na ploše počítače!!! *15* *14* *1* *14* a musim vám říct že jste fakt božskej!!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit