Přejít na výpis diskuzí

Daniel Bambas

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terkaz

    Nejjjjjjjj

    Je to nejlepší herec. *14* *14*
    • Souhlasím *3*
  • ???

    Není to gay!!Je to slušnej chlapík docela aaji pěkný tak mu neříkejte *13*
  • daniel bambas

    ahoj jesli si to přečteš tak my napiš na email zplimlova@seznam.cz *14* *14*
  • vzkaz

    Ahojky.No muzu ti rict ze tohle delam poprve ze pisu nejakemu herci vzkaz.Stejne si myslim ze si to asi nectes,ale za zkousku nic nedam:-)Jsi hrozne sympaticky a libis se mi.je zvlastni ze se mi tohle opravdu nikdy nestalo.Padl si mi do oka a rada na tebe koukam v serialu.Bylo by mi cti se s tebou seznamit osobne,ale vim ze to neni mozne.Tak se mnej krasne a at se ti dari:-) *3*
  • Novinka

    Milé slečny
    Stránky ještě nejsou zcela dokončeny.Pokud chcete vědět více info o Danielu Bambasovi nakoukněte do jeho připravovaných www stránek.Budete tam moci odesílat své vzkazy.
    http://danielbambas.webova stranka.cz
  • jansovka

    fakt blbost!!!!

    jak jste přišli na to že je gay?? to by mě fakt zajímalo.. Jasně že není!!! taková kravina *13*
    • Viděla jsem ho osobně a přiznal že je gay
  • ff

    Jj je celkem fajný ale je to trochu blbé že je ve VKV takoví nouma tvrdohlaví ale aspon je to napínavé
  • Ahoj,pokud se sem mrkneš a přečteš si to,ozvy se mi prosim nějak.Klidně na mobil.Jsi fakt super-737036053.Děkuji moc Petra
    • Re:

      Je ženatý!
  • Prosim tě odepiš mi

    Ahoj, prosim tě, říká se o tobě, že si teplý. Je to pravda??? Jestli mi neodepíšeš, že se za to stydíš, že mi to nechceš napsat, tak asi jo.
  • POUTA

    Ahoj Danieli,moc ráda se dívám na Rodinná pouta už od začátku a vždy s napětím čekám,co se bude v téhle rodině dít.Tahle role právníka Ti perfektně sedne na tělo a taky se mi líbí,jak Ti to sekne s filmovou partnerkou H.Holišovou.Ahoj! Ivana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit