Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotka

    Ahojky co kdyby jsme se domluvily a hlasovali pro jednu fotku ať je první 5!! *3*
    • Re: Fotka

      Jo holky pojďme, domluvíme se, ale myslím, že to bude chtít asi hodně hlasů.No, ale jelikož náš fanklub je velkej, tak by to neměl být až takovej problém, ne?Tak kterou? *1* *1*
    • Re: Fotka

      Můžeme to zkusit. *3*
    • Re: Fotka

      oki
  • Myslím si...

    David není prvoplánový krasavec, ale je zvláštně zajímavý, charismatický.Jak zrzavý nemusím, tak právě on je vyjímka ,potvrzující pravidlo. *4*
  • Horatio s úsměvem

    Ahojky!To jsem vážně netušila,že od nového roku se maže diskuse...No nic ,našla jsem tu krásnou fotku Davida jak se směje a je to docela z poslední doby,protože tam vypadá jak v CSI:Miami *14* Tak to holky omrkněte *3* Podle mě vypadá líp čím je starší....a pokud nemá dlouhé vlasy *1* No tak hodně štěstí do nového roku!!!! Pa Pa a nezapomeňte připsat titulek.Jinak vám to smažou....PAAA
  • prosím mohl by mi někdo poslat naky fotky jak se tam usmíva? ja ještě takovou nemam..diky moc na maila..
  • Super

    Ja myslím že Horatio je suprovej *14* A at si kazdej rika co chce. Podle me je uplne supeeer *3*
  • x

    Jo je skvela uplne super
  • Horatio

    Do teď jsem byla fanouškem profesionálů,ale Horatio je prostě nejlepší. *4* *14*
  • Vzteklej pes a Glorie

    Nenahrál se mi na DVD film Vzteklej pes a Glorie s kodem Show Wiew. Nejde mi s tímto kodem nahrát vůbec nic na Primě, na jiných programech to ale funguje. Napište prosím jakým způsobem jste tento film nahrávali, myslím že mají poruchu, na jiných programech Show Wiew totiž funguje bezvadně.Moc díky, ať víme všichni pro příště, je to k naštvání
    • Re: Vzteklej pes a Glorie

      Naše video ShowView nepodporuje, takže vždycky nastavím čas začátku a konce + přesah, v noci minimálně 20 minut, protože jim nevěřím. *1* Jak už jsem slíbila, tak film ti přehraju. *3* Jo a z Primy mi nedávno odpověděli, že ho příští rok budou opakovat. *5*
      • Re: Re: Vzteklej pes a Glorie

        Tak moc dík, škoda že jsem to nevěděla dřív a hlavně měla jsem si dřív postesknout, fajn zpráva, pa pa
  • Narozeniny

    David dnes slaví své 53. narozeniny, takže mu přeji vše nejlepší. *1* *5*
    • Re: Narozeniny

      Překlep, správně má samozřejmě být 52. narozeniny. *1* *3*
  • David Caruso je pro mě velmi charismatický muž. Je škoda že ho naše televize zanedbávají *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit