Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky můžu se vás jenom zeptat kolik vám je? *5*
  • Aaaaaaaaach :-*

    To je prostě největší B-O-R-E-C.... Ten jeho pohled, když si sundá brejle a ten jeho cool sexy postoj, to mě prostě vždycky dostane... *14* Pro Davida aka Horacia v mém srdci bude vždycky místo....... *14*
    • ancovicka1

      Re: Aaaaaaaaach :-*

      mno tak toto je moe řeč! :) je to takýý krasavec až mnooooooo! :)♥♥♥
  • 38 let
  • ancovicka1

    Mno muck je on! :)

    juuuu tak tento sympatický borec se mi moooc líbí!:) a jak je hezkej juuu! :) *15* *14* moc se mi líbí třeba v CSI Miami, jako horacio, mno MUCK! :) jaj mě se líbí jak on je pořád v jedný náladě a nikdy se nerozčílí ani se nesměje, ale to ve mě probouzí ten obdiv, a jak si na konci vždycky nasadí ty brýlo, mno nemám slov!! jeden z podle mě nej herců na světě!(taky z nejhezčích :oP! :) *14* *1*
  • Petersen je taky fain...ale mě připadá jako takový "taťka medvídek", zatímco David *14* *14* mlask mlask cuc cuc *3* Jinak to vyjádřit neumím. Doufám, že Miami bude pokračovat. Myslím, že už se točí snad čtvrtá série, tak snad se to dostane až k nám. Jinak mě je 23.
  • jj

    jo, to je fakt, petersen je fajn, ale david je prostě lepší!!! *14* *4*
  • terulinkab

    Super

    Super herec a taky super chlap.. *1*
  • Aj sakra:)

    Takže já sem tady asi největší ouchyl *9* , jelikož jsem tady očividně nejmladší *9* .....je mi totiž 16....tak co 34 let mě nezabije *1* .... *15*
  • mart01inka

    super herec

    je to prosťe super herec a mam ho hrozně rada *14* a navíc ma uplne heske oči *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit