Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    Holky, nevíte proč je na jeho web. stránkách o jeho filmu "Chlad v srdci" ??? Zdá se mi totiž, že jsem nedávno v TV progranu četla podobný popis filmu, snad jsme ho nakonec neprošvihli?????????????? a už byl odvysílán?????????????? No to by byl tedy malér!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: film

      No tak to nevím. Nemohla bys to zkusit najít? Dívala jsem se i do starších programů a Chlad v srdci jsem tam neviděla. Pokud jsem teda něco nepřehlídla, nebo to nebylo na jiné stanici.
  • dotaz

    Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestly vam taky přišlo da mailu ten přivídělek za vypisovaní nakych dotazníku a přišlo to pravě tady styhle stranky tak nevim aby to zase nebyl nakej chytak, nebo nakej virak.. *9*
    • Re: dotaz

      Jj,taky mi to došlo, ale zatím jsem to ani pořádně nečetla....
  • Opakování

    A ještě jedna novinka, od 26.11. by prý měli začít opakovat Kriminálku Miami. *3* Na stránkách Novy tak dopředu program nemají, ale snad je to pravda.
  • David caruso

    David Caruso alias horatio mi vyrauil dech,j esuoper charismatický a klidný herec,moc se mi líbí..je sexy. *8* *14*
  • narozky

    všechno nejlepšejší k narozeninám!!!!!!!!!! *14* *14* *5* *5*
  • skvelý blog

    http://csi-miami-sm.blog.cz/ perfektný blog o csi miami ale aj o davidovi *3*
  • Něco chybí

    V diskografii něco chybí. Bylo by dobrý tam dopsat film Rambo 1 - First Blood z r.1982, kde hrál Mitche, pomocníka šerifa. A nebyla to zrovna malá role. A na seriál "Kriminálka Miami" se dívám kvůli něj a toho Humra, co v něm jezdí.
  • skvělý blog

    Konečně je o Davidovi něco nového a blog chválím !!! Myslím že fotek je už dosti, ale chybí aktuální informace v českém jazyce, po těch prahneme nejvíc.Dobrý je návrh na odstranění zastaralých blogů a aktualizovat, zahraničí reaguje okamžitě(Google), a u nás je to jen opakování starého.Dííík za vše nové a mějte se fanynky
  • souhlasííím:-)

    Přesně tak!!!:-)Úplně souhlásím s Nataly.3!!!!
    Je to nej chlap kterýho jsem kdy viděla!!!! *14* *14* *4*
  • :-***

    David ... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Horatio ... *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit