Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David

    Davida Carusa sem poprvé viděla v seriálu kriminálka miami a okamžitě mě zujal, v životě jsem neviděla tak zvláštního muže jako je on.Pokud si o něm chcete povídat napište mi klidně maila.
    • Re: David

      Tak to ti dávám za pravdu mě se taky hned líbil. Je zajímavý a zvláštní
  • ještě jednou

    dneska jsem si koupila kazetu, kam si budu nahrávat jenom Miami, bude další série :-)), abych si to mohla pouštět kolikrát budu chtít - nemůžu se ho nabažit .....
  • mart01inka

    je sladkej

    je to ten nejhesčí herec na světe je uplne k sežrání a ty jeho krasné rty hned bych ho líbala:D *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • videoklipy :)

    Ahojky! Kdo to neznáte,koukněte se na tuhle stránku: http://www.youtube.com/watch?v=b4x5jCdq5hY Prostě srdeční záležitost :) Je tam spousta vidoklipů,jen je musíte najít :) Pa *5* PS: Vzkaz pro Anču. Mám rozbitý počítač.Nevím,kdy ho budu mít opravený....takže nebudu na ICQ hodně dlouho.Tak pa pa *9*
  • XXX

    Pozeram Miami uz strasne dlho a u nas na Slovensku mame stastie ze pokracuje 3 rada a tiez zboznujem Horatia ale ine to je s tym hercom postavu Caina hra skevele ma charizma je to postava dokonaleho chlapa citliveho mileho proste takeho aky neexistuje ale Caruso taky bohuzial neni na moj vkus suknickar az privelky skoda ze sa moc nepodoba Horatiovi ale inak je to skvely herec a nevinecham ani jediny diel CSI Miami. Bohuzial mam s nim iba 1 film na DVD ale strasne zhanam film psycho horor zeprej uzasny SESSION 9 nemate ho niekto
  • x

    Neviem čím to je ale u nas na Slovensku bezi tretia seria CSI Miami a uz to neni to co to byvalo aj z Horatia sa stal taky neznesitelny typek uz tazko na to pozerat snat sa to vrati do normalu dufam lebo zacina pomali ale isto u mna viest Las Vegas
    • Re: x

      Fakt na to nekoukej a nekaz si tím den. když je na Slovensku"divný týpek" tak to je asi sebevědomý a suverénní, tak to se na něj těším ještě vííííííc!!!A odpouštím mu vše...A nevíte náhodou někdo jestli má David sourozence a něco o nich ???
      • Re: Re: x

        myslím že má sestru *1* To tě asi moc nenadchlo. Holt David je jen jeden
        • Re: Re: Re: x

          No to máš pravdu, nenadchlo, ale i tak dík!Divné je že u ostatních tisk sourozence zviditelní a u něho stále nic.Takže jen JEDEN JEDINEČNÝ,jak se může narodit tak charismatický muž, to mi řekni !!!! a ještě KRÁSNĚ "ZFORMOVANEJ"! Jen doufám že mě ta posedlost po něm jednou přejde, abych nezbláznila úplně.Miluju ho v Polibku smrti a jdu si znovu do videeopůjčovny na víkend pro JADE, holky to je něcooooooo......
    • Re: x

      Fakt na to nekoukej a nekaz si tím den. když je na Slovensku"divný týpek" tak to je asi sebevědomý a suverénní, tak to se na něj těším ještě vííííííc!!!A odpouštím mu vše...
    • Re: x

      Tak na to nekoukej ,ale nam se pořad líbí že jo holky..
      • Re: Re: x

        No jasně, mně se bude líbit i nesnesitelnej. *14* *14* *4* *1* Strašně mooooooooc se těším na další řadu.
  • X

    Ja to budem pozerať naďalej pretože ten seriál mám moc rada len ide o to že v tretej sérii zomrie Tim a asi po dvoch dieloch to začína nejako blbnúť neviem v čom to je, ale asi všetci držia smútok po Timovej smrti vrátane scénaristu pretože dialógy už nie sú také dobré aké boli postavy zostali zvláštne čomu dopomáha aj to decko čo prišlo na Timovo miesto taký vtieravý vševedko a tento pocit nezlepší ani brutálne odfláknutý a trápny slovenský dabing. Týmto chcem povedat ze to neni to co to bývalo stratilo to svoj charakter iskru aka bola pre CSI Miami typická a iskru ktorá bola tipická pre Horatia avšak dúfam že tá tretia seria bola len taky prešlap a všetko to nahradia vo štvrtej serii a bude to take skvele ake to bolo predtým a dufam že aj lepšie *3*
  • Vše nejlepší k narozeninám a také spoustu nových dílů CSI Miami ;) Patříš k mým nej hercům, v CSI Miami jsi nejlepší ještě s Erikem Delkem (Adam Rodriguez), a Ryanem Wolfem (Jonathan Togo)
  • csi miami

    Nezdá sa vám David v posledných sériách akýsi pribratý?
  • Dejví

    Ahoj, Dejv je super, miluju ho, je ten nej!! Mrkněte na muj blogis- www.kobra11-mikysek11.blog.cz *14* *14* Já chci jet do miami :-((
    • Re: Dejví

      asík má smůlu , má 2 děti a ženu a tu miluje a určitě ji nepodvede s 10 letou holkou
    • Re: Dejví

      Jooooooo Miami.....tak ta mě taky dost láká.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší