Přejít na výpis diskuzí

David Škach

OSOBNOST 2.3.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FUCK

    DAVID STINKS LIKE SHIT !!!! *1*
    • Re: FUCK

      Co sem vůbec lezeš?! Když ho nemáš rád, tak sem nelez!!! *10* Nikdo tě nezval idiote!
    • Re: FUCK

      And you stink like very old carrion!!!
      • Re: Re: FUCK

        *1* KATKA STINKS LIKE SHIT !!!! *1* *15*
        • Re: Re: Re: FUCK

          Shut up *16* *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: FUCK

            DAVID STINKS LIKE VERY OLD CESSPOOL *15*
  • Kimík

    Nevíte, kolik je tak teď tomu jeho pejskovi. Kimovi? Zije jeste? Vlcaci se chudaci moc nedozivaji. *9*
  • pro adoushek.n

    A každej kokot si sem taky může přijít a anonymně si zanadávat co? Pěkně si vylejt vztek a komplexy, znáš taky jiný slovo? Asi jo, ale ani je nechci slyšet.
  • Nattallie2 je kráva

    Chytrá jak rádio, že. *1* *1* *1* *15*
    • Re: Nattallie2 je kráva

      Já na rozdíl od tebe vím co říkám a má to hlavu a patu. Nadávat do krav a podobné výlevy dokáže už dítě v předškolním věku, takže tvůj přínos do této debaty je skutečně nepostradatelný *15* Máš pro nás ještě něco, čím by si nás chtěl obohatit ? Jak to tak vidím, tak se nezmůžeš opět na nic jiného než na nějakou sprostou nadávku *3*
      • Re: Re: Nattallie2 je kráva

        *1* ty si neskutečná kravizna *1*
  • příspěvek

    Vy snad nejste normální, tohle neni diskuse, to je humus,
    nechte toho člověka bejt, neni to už žádná hvězda, takže
    nevim co tu pořád řešíte, kdyby si to přečet, asi by se mu udělalo špatně, fakt bych vás chtěla vidět.
    Katka
    • Re: příspěvek

      Pokud není žádná hvězda tak naprosto nechápu co tento dělník dělá na osobnostech.cz *7* *9*
      • Re: Re: příspěvek

        Presley už taky nevyprodává koncerty a pořád je osobnost neměl by jsi se koukat pořád tak rovně on periférní pohled na věc velice často spoustu věcí zjednodušší.
      • Re: Re: příspěvek

        No, to teda taky nechápu :-). Někdo si asi myslí, že je,
        když to tu zakládal. Já to myslela trochu jinak, ale to je jedno.
        • Re: Re: Re: příspěvek

          Ano,protoze jsem to zakladala ja. David je pro me porad celebrita. Jeden nejlepsi z nejlepsich a je jedno co dela ted. Driv patril do nejznamejsi party na nasi chude ceske scene. On je tu naprosto opravnene. A kdo si mysli ze ne, tek je to jenom jeho problem. At sem ani neleze! *8*
          • Re: Re: Re: Re: příspěvek

            *14* *14* souhlasí s tebou, pro mně je to taky pořád celebrity *14* *14*
      • Re: Re: příspěvek

        přesně! *1* tady muže bejt každej kkt z prasečáku víš *1* *1* *15*
  • BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

    KDE ŽE TO BYDLÍ *7* V MEZINOŽÍ *9* *9* *9* *9*
    • Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

      Ty bys ho chtěla mít v mezinoží?? *1* Dyť má ptáka jako slimáka s vůní rybiny.... *15*
      • Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

        byl jsem jeho milencem několik let takže co má mezi nohama moc dobře vim a po rybine mu opravdu "nevoní" *13* na davida pěju jen samou chválu lepšího milence není *3* *14* packa *5*
        • Re: Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

          Ringocz...., hele mě nevadí že je bisexuál *5* hlavně že mi poskytne potřebný komfort, luxus a kupu penězí *3* Jsem natolik hodná a tolerantní, že mu povolím aby mi zanášel i s chlapama. *14* *4* A jakej je jako milenec???
        • Re: Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

          Mohl by si předpokládat, že se tady najde někdo, kdo ho opravdu zná. Bohužel si nepředpokládal a udělal si ze sebe tak trošku idiota *9* Ono občas k uskutečnění snu stačí, když mu věří ti ostatní ... takže ti není co zazlívat *3*
          • Re: Re: Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

            ty ho znaš tak mu vyřiď že je to kkt *15*
      • Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

        No ze ty to tak vis ty krasavice. Ja vim, ze si zadna jeho milenka nestezovala.To bude asi tim, ze ty mezi ne nepatris. Chudero *10*
  • Pro zlatokopku a ještě ke všemu ne chytrou

    No jasně, myje se jen jednou za měsíc a to pouze při úplňku *1* Proč ty se pořád tak zajímáš o jeho peníze? To nejsi schopná se slušně zabezpečit sama ? ... já v tom nevidím žádný problém *5* To asi nebudeš tak inteligentní a úžasná jak ses nedávno vychvalovala *9*
    • Re: Pro zlatokopku a ještě ke všemu ne chytrou

      Jsem chytrá a krásná a naprosto neodolatelná blondýnka *3* Žádnej mi neodolá, socko.. *4* *1* Když máš takovej přehled o jeho penězích ty, tak nejsem ta, co se o jeho peníze zajímá, kočičko *13* *13* Nebo spíš zlatokopko *7* *9* *5*
      • Re: Re: Pro zlatokopku a ještě ke všemu ne chytrou

        Opravdu se neustále přesvědčuju, že tak chytrá nebudeš *9* Kdyby si totiž měla alespoň trošku inteligence tak by si pochopila, že mi nejde ani o něj, ani o jeho peníze, ani o nic jiného. Prostě se jen bavím a jestli ti můžu doporučit, tak by si měla změnit svůj slovník. Věcná argumentace ti chybí a ty tvé výrazy ( bože tak nemluví ani naše uklízečka ).Možná to vyzní drsně, ale pokud si taková jak píšeš, tak z tebe jediný tvůj výraz udělá z inteligentní kočky hloupou puberťačku.
        • Re: Re: Re: Pro zlatokopku a ještě ke všemu ne chytrou

          Bože ty jseš opravdu chudinka a cuchtička *1* *1* *1* Davida NIKDY mít nebudeš!!! Co by s takovou cuchtou dělal... *15*
  • Driv jsem te milovala Davide

    To je preci jedno. Na lidi se preci nezapomina jenom proto, ze nekam odejdou. Kdyz ti nekdo umre, tak na nej preci taky nezapomenes. Na nektery lidi se zapomina tezko. *9*
  • koncert

    Já taky nebyla, moc jsem na koncerty nechodila. Líbily se mi jenom některý písničky. Já jsem z Kladna. Spíš mě teď mrzí co se děje s Davidem.
    • Re: koncert

      Ja jsem taky neobjizdela vsechny koncerty. Ale ten posledni me mrzi,byl prece jen posledni. Nechapu proc se tak distancuje od Lunetic. Mozna mu uz ted nic nerikaji, ale minulost nesmaze. Taky nerozumim tomu, proc dela truhlare. Vzhledem k jeho vyuceni. Proc se vlastne neuchytil v tom radiu jako Ales? Meli tam byt preci oba. Ale Ales uz tam stejne jen namlouva pocasi a programy kin. *9*
      • Re: Re: koncert

        ja nevím proč ho nenecháte všichni na pokoji,s davidem jsem měla možnost si pokecat a vím že david je gentleman,který je citlivý,má fanynky rád,ale má taky svuj život,kterému do nikoho nic není.a tyhle žvásty kdo by poslouchal.vždyt jsme lidi a ne pubertaci.nevím jak by vám bylo kdyby o vás takhle lunetici vykládali asi by se vám to vubec nelíbilo.měj te se a zijte si svuj zivot
  • David

    Ahoj, já když srovnám jak David vypadal když Lunetic začínal a jak vypadal ke konci a po rozpadu, nemluvě o tom jak vypadá teď, tak se nemůžu zbavit pocitu, jestli taky nejel v drogách, doufám, že ne.
    • Re: David

      Jo tak to mas tedy pravdu. Nemyslim, ale ze to byly drogy. Anglie je drsna zeme pro cesky lidi, ktery tam jedou pracovat. Taky jsem si to zkusila. Vypada ted fakt hrozne. Ales je ted podle nej naradovec a to je uz co rict. *9*
      • Re: Re: David

        Hm, drsná země, jemná whiskey *1*, ale to je zas Irsko. Asi sem blbá ale vysvětli mi co je to naradovec?
        díky
        • Re: Re: Re: David

          Naradovec? *4* Ne, nejsi blba. To se jen tak rika o chlapech, kteri jsou namakani. Maji dost svalu. Nevim jestli jsou to u Alese svaly nebo par knedliku, ale kazdopadne ma ted lepsi postavu nez David. *9*
          • Re: Re: Re: Re: David

            Tak to mě mrzí, že ho Anglie tak zničila. Snad se dá dohromady, ne? Odkud jsi?
            • Re: Re: Re: Re: Re: David

              Ja jsem z Olomouce. Lunetic tady hodne koncertovali ke konci kariery. Asi jen odehrali to, co meli a hotovo. Byla jsi na tom poslednim koncertu v Praze ve Sterboholech? *7* Ja totiz ne a mrzi me to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit