Přejít na výpis diskuzí

David Škach

OSOBNOST 2.3.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Davídek

    Davídek byl nejlepší. TEd se ale asi ztratil sam v sobe. *7* I kdyby se stal zazrak a vratili se, tak uz asi bez nej. *9*
  • david

    jj byl krasnej nejhezci z luneticu proste k sezrani *14* *14* *14*
  • Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    Vlastně ani teď nejsi k zahození, i když postrádáš šmrnc, co jsi měl dřív, ale to není na závadu, kdyby si měl zájem, docela ráda bych se s Tebou seznámila *3* *14* Jestli máš hodně peněz a jseš schopnej mi poskytnout vysoký komfort a luxus, který je pro mě ze všeho to nejdůležitější, ráda si s Tebou začnu a nechám se od Tebe klidně vydržovat. *14* S láskou Péťulka *3* *14* *4*
    • Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

      Myslim, ze David se ted netopi v luxusu a i kdyby ano, tak by si urcite nevydrzoval tebe. *3*
      • Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

        To nemůžeš vědět *10* Nejsem žádná cuchta z vesnice!! *13* Jsem modrooká inteligentní blondýnka, krásná, štíhlá a žádaná *3* Nikdo mi neodolá, ani on. *14*
        • Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

          Tuhle přezdívku "Petra Škachová" tu si můžu vymyslet i já!!! *13* *13*
        • Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

          Tak to nestačim koukat ty neodolatelná blondýnko z velkoměsta :)) Je opravdu vidět, že jsi byla a už zůstaneš jen jednou fanynkou z tisícového davu a to ať už si sebekrásnější, sebeinteligentnější a bůh ví co ještě. Ale není ti co zazlívat, Davida neznáš, protože jinak by si nenapsala ten slint co jsi napsala ... *15*
          • Re: Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

            *10* Cuchto blbá *15* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

              Přírodní člověk? To jako že se nemyje ani neholí chlupy na těle *7* Ale nějaká ta korunka mu z dob Luneťáčků ještě zbyla, ne *8*
            • Dříve jsem Tě milovala Davide;)

              Ježiš, ty jsi vážně platonicky zamilovaná *14* Ale jestli máš skutečně ráda komfort a luxus, bez kterého nemůžeš žít, tak mi věř, že by tě to s Davidem nabavilo ani týden. Je to "přírodní člověk" který propadl fylozofii a na luxus a hmotné statky si příliš nepotrpí. Je to uzavřený, hodný a citlivý člověk. Ne ten nagelovaný playboy, kterého znáš z obrázků.
          • Re: Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

            No pockej a ty Davida snad znas nejak vic? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

              Nic takového jsem přeci neřekla. A hlavně, i kdybych ho znala, tak bych to určitě neroztrubovala tady.
              Můžu se tě na něco zeptat? Hrozně by mě to zajímalo *4* Je to dost dlouhá doba co se Lunetic rozpadl. Davida jste nejspíš nikdy neviděli a vůbec netušíte jaký je a přesto i po takové době existují diskusní fóra, kde se probírá která ho ještě miluje a která by pro něj udělala víc... *14* Pochopila bych to v době jejich největší slávy, ale co vás k tomu vede dnes ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit