Přejít na výpis diskuzí

David Škach

OSOBNOST 2.3.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vase budoucnost

    Mili Davida jak to bude s vasimi deskami *5*
  • co lzete

    ale ji ji me se jednou david podepsal a i vyfotit se nechal hec *1*
  • Re: Re: příspěvek

    Presley už taky nevyprodává koncerty a pořád je osobnost neměl by jsi se koukat pořád tak rovně on periférní pohled na věc velice často spoustu věcí zjednodušší.
  • Ach jo

    Teda já se ani nedivím že Vám neodepisuje , i kdyby David o téhle stránce veděl. Přiživovat se na cizí slávě s zvedat si sebevědomí a pocit méně cennosti tím, že se dožadujete pozornosti někoho kdo býval( možná ještě je, to nevím a nechci urazit)slavný je minimálně hloupé. V dnešní době má každý i obyčejný člověk dost starostí a odepisovat každému kdo si tady houkne je v realitě nemožné. Navíc urážet někoho jen proto, že o Vás neprojevuje dostatek zájmu je znakem nejspíše zastydlé puberty. Ps: Abych nevypadala jako zahořklá důchodkyně tak je mi 19. Takže zkuste trochu zapřemýšlet a jestli po té pozornosti tak toužíte zvedněte zadky a udělejte pro to něco samo od sebe to totiž nejspíš nepůjde... Cogito, ergo sum.
  • pajky

    David kontakt

    ahojky všichni!!!prosíím vás kdo máte na Davida kontakt prosím vás moc napište mi to na moje icq:480-673-182 je to důležité a potřebuji se jich zeptat na něco skrz ten COMEBACK!!!vím že mi to stejně nikdo nepošle ten kontakt ale kdyby tu byl nějaký good človíček tak prosííííííííím moc!!!Klidně můžeme i my spolu pokecat ale hlavně ten kontakt.Děkuji moc a doufám že se zde někdo najde.Ahojky
  • Re: moje detstvo

    Ahoj,
    David nikomu nikdy neodepisuje, zřejmě nenávidí svoje bejvalý fanynky, který mu dřív evidentně nevadily, a ted by na ně nejradši zapomněl a dělal jako, že v Luneticu nikdy nebyl prostě ,,já nic já muzikant,, a dejte mi všichni pokoj.
  • moje detstvo

    dobry den prajem....tu lucia zo Slovenska chcem sa spytat ze to vazne existuje fanklub Davida?som tu prvy krat-aj vam niekedy odpise?ja na Lunetiku som vyrastala a splnil by sa mi sen stretnut Davida.dakujem ak mi niekto odpise.....papa
  • Přání

    Taky bych popřála všechno nejlepší k narozeninám, ale proč když ten komu je to určený to nevidí, nebo vidět nechce.
  • Narozeniny

    Davídku,přeji ti hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchu, dobrých přátel, splnění všech tvých přání *3* Ať už tě čekají jen dny plné štěstí a radosti. *3*
  • Můj bráška Davídek

    Můj bráška je ten nejsuprovější, nejbožejší brácha jakýho jsem si kdy mohl přát, nesmrdí, ale voní, má krásně hebkou kůži protože o sebe dbá a kdo o něm píše opak, je sám asi houmlesák.
  • DAVID

    Náhodou...před dvanácti lety byl David pro mě ten nej...ted s odstupem času.....už ne...ale:-) bylo to tenkrát krásný....doma všude jen plakáty....na každym koncertu jsem musela byt:)) taky preju hodně štěstí....a kdyžtak se ozvi:-D *7*
  • Re: Re: Re: dnešní sen

    nápodobně yvet *1* *9*
  • Re: Re: Re: dnešní sen

    YVET nápodobně *15*
  • Re: Re: dnešní sen

    EVO NÁPODOBNĚ... *13*
  • Re: dnešní sen

    bože ty si ale blbá... *1*
  • dnešní sen

    Milý Davide dnes jsi byl v mém snu bylo to milé setkání pěkně jsme si popovídali. nikdy jsem Lunetic neposlouchala a ani nesleduji co s Vámi je.pouze dnes jsem si chvilku četla Vaše stránky.Tak at se Ti v životě daří,jsi zdráv a pokud se budeš nudit tak mi zase někdy vejdi do snu...ahojky yvet. *4*
  • Re: Re: Re: David

    Já myslela, že tohle je český forum... *8*
  • Re: Re: David

    You are already awkward.I don´t understand you, you must be realy stupid. You can only gibe, can´t you?
    And I know what you will answer.
  • Re: Re: Nattallie2 je kráva

    *1* ty si neskutečná kravizna *1*
  • Re: David

    DAVID IT'S SON OF A BITCH !!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit