Přejít na výpis diskuzí

David Thewlis

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley15

    .........

    Happy Birthday David *4*
  • rhonwen

    Happy Birthday!

    Happy Birthday and let the next year is much much better then the previous one! *4*
  • rhonwen

    Profilová fotka

    Prosím, nebylo by možné vyměnit profilovou fotku? Tahle je snad nejhorší, kterou znám.
    • rhonwen

      Re: Profilová fotka

      Děkuji mnohokrát za rychlost! *4*
  • anethia

    B

    vše nej nej přeju *1*
    • rhonwen

      Re: B

      Já už blahopřála, na fandovské stránce *3* Congratulation once again! *14*
      • Re: Re: B

        Taky jsem mu přála. *14*
  • můj pan herec

    Mno existujou hezčí chlapi než je on...třeba můj kluk..
    ale je to můj pan herec..fakticky sem zkoukla všechny jeho filmy..a upa best je v HP
    • rhonwen

      Re: můj pan herec

      Všechny jeho filmy? I "Cestu do Knock" nebo "Vroom"? "Resurrected"? *4*
    • wendy92

      Re: můj pan herec

      není hezkej, má charizma *4*
      • rhonwen

        Re: Re: můj pan herec

        Což je ale víc,než hezká tvář. Všichni hezouni ať se jdou schovat! *1*
  • rhonwen

    Excelentní herec!

    David Thewlis je naprosto prvotřídní herec. Mám už ve sbírce 21 snímků z jeho filmografie, takže vím, o čem mluvím. Četla jsem taky jeho první román "Late Hector Kipling" a fakt to stojí za to! Kdybych byla lepší v angličtině, už bych ho přeložila. *4*
  • Lupinek

    Tak to je ale fešák věšák!!!Umí skvěle hrát a v HP na mě pusobil hoooodně moooc příjemněěě a ještě ktomu je tak krááááááááásnej!Baštím ho! *14* *14*
  • obdivuju ho

    hmm podle mne je celkem hezkej joo souhlasim ze neni zrovna hezounek alee tak komu se nelibi nech se nediva moreee ..v dracim srdci bil super ......jako ainon ..hmm *14*
  • rhonwen

    Filmografie

    Zajímalo by mě, kdo je správcem filmografie! Jak to, že tam pořád ještě chybí "The Inner Life of Martin Frost" a "Chlapec v pruhovaném pyžamu" ??? *7*
  • rhonwen

    Končím s Premiérou!

    Ode dneška přestávám kupovat Premiéru! Když ani "Chlapec v pruhovaném pyžamu" jim nestál za to, aby se Davidem trochu zabývali, nemá cenu utrácet prachy za takovej plátek! *16*
    • Re: Končím s Premiérou!

      Četla jsem knihu "Chlapec v pruhovaném pyžamu" - film jsem neviděla. Ale je to úžasný příběh.
      • rhonwen

        Re: Re: Končím s Premiérou!

        Věřím tomu, že i film bude úžasný. Už se nemůžu dočkat a chystám kapesníčky. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit