Přejít na výpis diskuzí

David Thewlis

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .....

    Chápu,že Matheson je o hodně mladší než Dave,ale kam dala Anna oči a rozum?Bože muoj:-( chudák David *5*
    • rhonwen

      Re: .....

      Co máš s Mathesonem? To snad byla jenom filmová záležitost, ne? Nevěřím, že by si s ním Anna něco začala.
  • charisma

    charismatický chlap,hodně přitažlivý,i když krasavec to není,to je fakt,ale kdo teď chce krasavce?By se nám za ním jenom točily baby ne?:-D nejsme blbé:-D Pokud poberete význam slovního spojení "sladký chlap" tak to je on. *4*
  • Mega!!!!!!

    Mno jo mno týpek xD *1* *1* *1*
  • klarajelenova

    klarajelenova

    klááááásnej herec
    *14*
  • oprava

    Úplné zatmění..pardon
  • Doporučení

    Chcete vidět film, kde David ukázal vše? A nejenom herecký talent? Tak si nenechte ujít tento 13 let starý snímek s názvem /plné zatmění *3* *1* *15*
  • D.T

    jee krássnoučkej *14* *14* !!
    Ale fakt mě stve jak si mohl nechat líbit od tý svý ženy Anny že měla ( a jeste se porát říká že má!!! *16* *16* ) poměr s Hansem ¨Mathesnem!!!
    Zabít!
    • rhonwen

      Re: D.T

      Podle mě je to čirý nesmysl, těžko si začínat s někým poměr, když máš přítele i dítě s sebou na natáčení! *16*
  • Happy Birthday!

    Všechno nejlepší Davide (vlkodlačku) *14* *3*
  • film

    Ahoj v jeho filmogafii jsem si nevšimla toho flmu o prokletých básnících, hrál tam Baudelaira a byly tam "moc pěkné" postelové scény s Rimbaudem(mám pocit, že toho Hrál DiCaprio). Dívali jsme se na to ve škole, bylo to moc zajímavé ale od té doby ho nemám moc v lásce,jelikož kdyholiv ho vidím třeba v HP vybaví se mi, jak se vášnivě miluje s DiCapriem a tomi kazí dojem z filmu:-(
    • Re: film

      Nes, nepleť Baudlaira s Verlainem. A ten film je tak úžasný, že mi ani ta velmi dobře natočená "postelová" scéna nevadí. Hollandová prostě umí. (Myslím, že třeba film "Wilde" o Oscaru Wildovi byl tomhle ohledu náročnější).

      A krom toho, David má spoustu jiných skvělých filmů, kde mu to jednoduše sekne! Třeba "Sedm let v Tibetu", to je můj nejoblíbenější. Moc bych si přála vidět "The Inner Life of Martin Frost", jsem zvědavá, jestli to u nás někdo vydá. No a ten poslední film, "Chlapec v pruhovaném pyžamu", to bude zase síla!
    • Re: film

      Oprava Hrál Verlaina;-)
    • Re: film

      tady jsem našla jeden odkaz na ten film http://en.wikipedia.org/wiki/Total_ Eclipse_%28film%29 v češtině se to jmenuje Úplné zatmění
  • je to prostě Nádhera

    hele já vám proč s emi lbíbí a schválně jestli se mnou budete souhlasit......nejkrásnější sou na něm jeho zvláště a krásně tvarovaná ústa......potom způsob kterým s eumí dívat je provokativní a zároveň osobitý....a ještě tady je způsob jako pohybuje rty když mluví....prostě jeho mimika a chůze se zárověň promítá v jeho zajímavém nezvyklém osobitém ale krásném zevnějšku...a když se to schrne všechno do jednoho slova.......my všichni na něm milujem CHARIZMA které z něj sálá
    • Re: je to prostě Nádhera

      jj to máš pravdu teď si to vystihla skvěle *1*
      • Re: Re: je to prostě Nádhera

        si piš *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit